Skocz do zawartości
xkrystekx

Kontakt z sim i facebook. Jak je połączyć i jak wyświetlić zdjęcia.

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji swojego androidu do 2.3.3 musiałem raz jeszcze skopiować swoje kontakty z sim.

Oczywiście na telefon skopiowały mi się też kontakty z Facebook i praktycznie dwa razy w telefonie (raz nr telefonu z sim i po raz drugi jako kontakt z facebooka).

Moje pytanie jest takie, czy można w jakiś szybki sposób połączyć te kontakty? (nie interesuje mnie opcja z poziomu telefonu, tylko bardziej z poziomu kompa, bo gdybym miał to wszystko robić na telefonie to troszkę czasu mi to zajmie.)

A druga sprawa jest taka, że przy skopiowanych kontaktach z FB nie wyświetlają mi się zdjęcia - miniaturki dla danego kontaktu (przy około 20-30% są, a przy pozostałych nie ma) Przyzwyczaiłem się już do tych zdjęć i chciałbym jakoś to przywrócić. Co można z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Możesz zsynchronizować kontakty z kontem google i później znaleźć i scalić duplikaty poprzez stronę www.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie używam konta google, więc to opcja raczej odpada.

---------- Post dołączono o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Problem rozwiązany ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joł
    Nie używam konta google, więc to opcja raczej odpada.

---------- Post dołączono o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Problem rozwiązany ;)

Nie interesuje mnie Twój problem ani Ty, anie Twój telefon, ale netykieta wymaga, aby po uporaniu się z problemem napisać te 2 zdania jak udało się go rozwiązać. Tak trudno poświęcić na to pół minuty? Może komuś się przyda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio

Nie będę zakładał nowego tematu, a mam taki problem:

Miałem zapisane na karcie sim kontakty, a telefon również pobrał mi kontakty z maila i facebook'a można te kontakty jakoś połączyć albo chociaż dodać do kontaktu z face'a nr komórkowy?

Bo w tej chwili mam kontakt z karty sim gdzie jest nr tel. a obok zaraz kontakt z face'a z pocztą itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie interesuje mnie Twój problem ani Ty, anie Twój telefon, ale netykieta wymaga, aby po uporaniu się z problemem napisać te 2 zdania jak udało się go rozwiązać. Tak trudno poświęcić na to pół minuty? Może komuś się przyda?

Nie podałem rozwiązania, bo nie znalazłem żadnego....

Poświeciłem trochę czasu i połączyłem kontakty ręcznie.

A tak w ogóle, jeśli Cię nie interesuje mój problem to po co tu zaglądasz?

@okonio

aby połączyć kontakty wystarczy, że na jednym z nich przytrzymasz dłużej palec i pojawi się menu z którego będziesz mógł wybrać "połącz kontakty"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio

Nie mam takiej opcji "połącz kontakty".

Chodzi mi o to jak połączyć kontakty z sim gdzie mam sam numer z kontaktami z face'a lub poczty. Najgorsze jest, że nie do wszystkich kontaktów z face'a można dodać numer.

Ogólnie jest mój pierwszy telefon z androidem i te kontakty są z moją zmorą;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz mieć taką opcję...

Przytrzymaj palec na kontakcie, gdy masz rozwiniętą całą listę kontaktów, a nie gdy edytujesz jakiś pojedynczy kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tym najwiekszy problem ze na prawde ja rowniez nie mam takiej opcji wogole jak polacz kontakty ... i nie wiem dlaczego ... o co to chodzi .... zlaczyly mi sie jedynie te ktore byly tak samo wpisane na fb jak i google ... ma ktos jakies pomysly ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shonsu

Musicie wejść w edycję kontaktu i przecisnąć przycisk menu, tam jest opcja łączenia i dzielenia kontaktu.

Sent from my X10i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi