Skocz do zawartości
kefflar

Czy Sensation z Orange będzie brandowany?

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może info na temat tego czy Sensation w Orange będzie brandowany? Przeczytałem dzisiaj iż pojawił się w ofercie tego operatora. Znając Orange pewnie tak długo nie wypuszczali tego telefonu bo "spece" od brandingu orange postanowili "poprawić" HTC Sense :)

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć czy orange ma jakiś słabszy model tego telefonu, gdyż specyfikacja na stronie orange różni się od pozostałymi tz. na stronie orange ten telefon ma 512MB RAM, a na innych stronach 768MB RAM oraz wyświetlacz ma 256 tys. kolorów, a na innych stronach 16 mln. kolorów.

Zamówiłem ten telefon i byłbym wdzięczny gdyby ktoś kto kupił ten telefon w orange napisał mi czy jest to błąd na stronie czy w rzeczywistości jest to słabszy model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Byle kto zajmuje się opisami telefonów na stronach operatorów, nie ma najmniejszego sensu przejmować się bzdurami, które mogą się tam znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie jest ona adekwatna do rzeczywistej specyfikacji telefonu?

Ale u innych operatorów to się jakoś pokrywa, a na orange nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

J.w. + wcale u innych nie jest lepiej, w erze sgs miał na stronie podane 4GB pamięci etc.

Liczy się marka i model, resztę sobie sprawdź na renomowanych stronach lub najlepiej producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie są twoje wrażenia z użytkowania tego telefonu, masz problemy opisywane na innych forach? I ile dałeś za kartę pamięci 32GB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Miałem problemy z zasięgiem, ale softowo to poprawili.

Zdarzają się dead pixele (temat na xda), na to za dużego wpływu nie masz, trzeba wtedy wymieniać na gwarę lub olać, jak ja.

Kolejny opisywany problem to z dotykiem, tego jeszcze nie wyeliminowali i co parę dni telefonowi się totalnie pieprzy :) wtedy restart lub w najlepszym wypadku block i unblock.

Każdy telefon ma wady, tak jak samochód, trzeba się do tego przyzwyczaić lub zmienić na inny. Mnie cała reszta bardzo odpowiada, a zmieniłem widać z czego i generalnie nie miałbym na co teraz wymieniać telefonu, lg odpada, więcej opcji brak. Karta za 255zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Tak, miałem 1.8 on demand, teraz leci na 1.3, więcej nie trzeba. Nie rozumiem, dlaczego 32GB miałaby spowalniać skoro jest max class.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponawiam pytanie z tematu gdyz na najbardziej wiarygodnej stronie jaka jest strona producenta podane jest 768MB a ja mam 580 tylko ;/ A wy jak macie w swoich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi