Skocz do zawartości
kefflar

Czy Sensation z Orange będzie brandowany?

Rekomendowane odpowiedzi

lucek

@Soren, aktualizuję z GB gdyż mam brandowaną słuchawkę.

Pierwsze wrażenia po kilkunastu minutach używania.

- po każdym wyjściu z menu wysypuje się Sense

- dodaj widget - > lista jest pusta (przy pierwszym uruchomieniu po update była pełna)

- dzwonek sam się zmienia

Na razie to tyle powszechnych rozczarowań.

Niestety aplikacje od Orange zostały.

@Smogg, moje zaskoczenie również nie ma końca, może dlatego tak szybko wydali gdyż to dość wysoki model telefonu, nie jakiś HTC Magic. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po aktualizacji OTA z sensacji z Orange stwierdziłem tylko same plusy:

- brak zrzutów ekranu po naciśnięciu domku żeby powrócić do głównego ekranu

- nie ma problemów z odblokowaniem i zablokowaniem

- płynniej chodzi

tylko jakoś szybciej zżera baterię i nie umiem odpowiednio go teraz ustawić ale na pewno z czasem dojdę do tego.

Nie musiałem też robić resetu ustawień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Litera

Ja po aktualizacji widzę same plusy (póki co), wszystko działa sprawnie, telefon jak by przyśpieszył. Rzecz która najbardziej rzuca mi się w oczy to lepsze działanie obracania ekranu, na GB nie zawsze chciał się obrócić, czasem trochę wariował a teraz działa idealnie.

A nie macie jakiś informacji czy soft hm, jest nadal brandowany? Może trochę głupie pytanie, patrząc na ikonki Orange ale jednak mnie to ciekawi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

HTC w swoich ROMach nie dodaje pomarańczowych ikon. Robi to właśnie Orange.

Tak, jest brandowany, chyba jeszcze nie zdarzyło się, aby update OTA ściągnął branding ze słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek

Największe wrażenie robi przewijanie ekranów. Jak włączyłem telefon po update to aż zatkało mnie, super płynność, brak zacięć. Tylko denerwuje mnie funkcja zarządzania pamięcią i ograniczania do kilku wątków w tle, np słuchając muzyki przez ProPlayer mam różnego rodzaju przycinki tudzież system wyłącza mi program... jak to wyłączyć? Jest tylko BRAK lub Standardowy limit (poza tymi od 1 do 4) nie jest to nadal satysfakcjonujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

Ja po aktualizacji do ICS'a brandowanego Sensation też jestem optymistycznie zaskoczony.Jedyne co mnie wkurzyło wczoraj to samoczynny restart telefonu w trakcie rozmowy.Potem zaraz po wpisaniu kodu PIN znowu się wyłączał i włączał (tak miałem kilka razy).

W końcu zrobiłem mu Factory Reset i o dziwo przez te niecałe 24 godziny (do teraz) nic takiego się nie zdarzyło.

Prócz ikonek Orange Internet,,Nawigacja Orange,Orange TV i Usługi Orange denerwuje mnie FB'kowy CHAT oraz Messenger.

FaceUnlock'a jeszcze nie sprawdzałem jak działa /ciach/ ;)

Z tego co mi wiadomo to niejaki Jason Dunn Senior Manager HTC coś naciskał Orange PL do wydania tej aktualizacji :D

Smogg: Ordynarne żarty nie są śmieszne. Są ordynarne.

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hotfile.com: Hébergement de fichiers par un clic: RUU_Pyramid_Orange_PL_1.45.69.3_Radio_10.56.9035.00U_10.14.9035.01_M_release_220557_signed.exe - jedyny działający link do RUU Orange PL. Przynajmniej jedyny, który znalazłem. Gdyby komuś chciało się jeszcze przywracać do stanu pierwotnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi