Skocz do zawartości
kefflar

Czy Sensation z Orange będzie brandowany?

Rekomendowane odpowiedzi

w zwiazku z szalonymi dniami w orange w ktorych w abo 99zl jest htc dostepny za 1zl zastanawiam sie czy soft brandowany przez operatora zmienia cos jeszcze oprocz loga przy wlaczaniu i dziwnym ikonkom w menu ? W Orange jest sim-lock ? jedne modele go maja inne nie. Wogole mam taka mysl zeby wziac tego hateka i go wymienic na sgs2 :) no chyba ze sense w jakis sposob mnie "zaczaruje"...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Jak weźmiesz htc, to już z nim zostaniesz. Nawet jeśli coś Ci w nim będzie nie pasowało ;) Raczej bez simlocka będzie. A nawet gdyby w co wątpię, to można sobie z tym poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj kordzi mi ten htc ale 36 miesiecy mnie odstrasza tym bardziej ze mam drugi abo w playu i bogaczem zadnym nie jestem zeby placic 2 abonamenty...no ale hehe

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

36 miesięcy w Orange?! To wolałbym biegać z Nokia 3310 ;). Poczekaj trochę, potanieje, play czasami po 1,5 roku składa propozycje nie do odrzucenia. Weźmiesz wtedy. Na gwałt się nie opłaca. Obiektywnie patrzac, nie jest to telefon idealny. Poczytaj sobie na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xynox

A proszę mi powiedzieć jedno...:P Jak mówicie, dłużej czeka się na nowszego softa od orange podczas gdy oficjalny soft bez brandingu już wychodzi (tak zrozumiałem). Gdy się go zdebranduje to będzie można wgrywać czyste softy już od razu po wyjściu nowego oficjalnego softu od HTC (czyt. nie od orange)? Czy jest grzebane coś w hardware, że debranding jest tylko częściowy i później powraca? Jako laikowi, proszę o wytłumaczenie jak to jest, pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Fon z brandem Orange będzie miał założone blokady, uniemozliwiające instalację innego niż orange'owy softu. Zdjęcie tychże blokad (S-ON, CID) jest proste i każdy może to zrobić, jest to trwałe, aczkolwiek w razie czego są sposoby przywrócenia blokad. Zdjęcie blokad powoduje utrate gwarancji. Mając już S-OFF mozna instalować Custom ROM-y lub jakiekolwiek inne, również oficjalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

A jak z simlockiem w Orange? Obstawiam, że nie ma bo z z tego gdzieś czytałem już nie można ale zapytać muszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Pierwsze słyszę, aby Orange odeszło od simlocków w sprzedawanych przez siebie słuchawkach (w odróżnieniu od pozostałych 3 największych operatorów)... kurcze, niestety większość znajomych z którymi na się spotykam posiada simy właśnie w tej sieci... Jak będę miał pod ręką kogoś, kto ma kartę z innej sieci to spróbuję to sprawdzić :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkvip7

ja właśnie dzis sprawdzałem i ma simlocka. Ale w sumie czy to jest jakiś problem Panowie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi