Skocz do zawartości
Charnooh

Szalejący wyświetlacz (dotyk)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czasami zdarza się, że podczas używania Cube samoistnie coś się przyciśnie na ekranie mimo, że ręka była z dala od wyświetlacza. Występuje to na tyle rzadko, że się tym nie przejmowałem jednak dzisiaj telefon zaskoczył mnie totalnie - dotyk reagował z losowych miejscach na ekranie w efekcie czego włączyła się aplikacja i zaczęła pisać sms! Nic nie pomogło blokowanie i odblokowywanie ekranu, dopiero po kilkunastu sekundach walki z telefonem udało mi się go zrestartować i wtedy Cube się uspokoił. Śmieszna sytuacja ale wolałbym, żeby więcej się nie przytrafiła :)

Miał ktoś podobną przygodę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem tak się dzieje podczas ładowania, aczkowliek mnie to nie dotknęło- znam z forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L1gn3R

Mi się tak dzieje, ale u mnie wystarczy przetrzeć ekran szmatką i już jest wszystko okej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie niestety wyświetlacz kompletnie zwariował - telefonu nie da się używać od rana. Gdy otworzę klawiaturę ekranową cały czas losowo wypisuje mi 'o' oraz 'w' po prostu nie jestem w stanie napisać zwykłego sms. Paranoja, nigdy więcej no name'owych telefonów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie przyciski z menu czasem nie działają i dotykanie ich działa jak bym dotykał dolnej części wyświetlacza.

Swoją drogą wymieniałem zbity dotyk i miałem 2 paski czarnej taśmy więc go wkleiłem ale co jestże mi po chwili on odpada od ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam ten sam problem co kolega. Ekran już dość często wariuje tak, że nie da się używać telefonu. Może wgranie systemu by coś pomogło, ale nie znam się na tym. Patrzyłem na poradnik, który jest forum, ale niestety nie działa mi to w żaden sposób, a próbowałem wieeeeele razy. Czy jest tu ktoś kto mi wszystko wytłumaczy krok po kroku, lub pomoże z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wystepuje takie coś przy ładowaniu to wystarczy zmienić adapter :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie występuje w losowych momentach i nie jest to spowodowane ubrudzonym/zatłuszczonym/mokrym ekranem. Po prostu wygląda to tak, jakby panel dotykowy nagle zaczął wariować - wątpię aby była to wina oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fabero

U mnie telefon sam włączał Volume Down w losowych momentach i Power wtedy nie działał. Wystarczyło lekko dotknąć górną część tylnej klapki. Telefon wylądował w serwisie z diagnozą "uszkodzony, nie do naprawienia". Obstawiam płytę główną, albo luty albo jakieś dziwne przebicia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi