Skocz do zawartości
dawid8896

Problem z ostrośćią podczas nagrywania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z ostrością w xperi V w czasie nagrywania aparat gubi ostrość i słychać w nagraniu takie bzykanie focusa mam nowego androida 4.3 czy ktoś ma podobny problem i wie jak go rozwiązać dziękuje za pomoc jeśli był taki temat proszę mnie nakierować, bo ja takiego nie znalazłem, a ten usunąć dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było

http://forum.android.com.pl/topic/213904-w-tle-nagranych-telefonem-filmow-slychac-dziwne-trzaski-jak-to-naprawic/

Czytać czytać.....

Jedynym rozwiązaniem jakie się udało ogarnąć to powrót do andka 4.1.2

Pozdro

Ok działa jak trzeba instalowałem jak miałem gdzieś tak z 80% baterii i potestowałem czy nagrywa normalnie wyczerpałem baterię do 15% i podłączyłem telefon do ładowarki i nic nie robiłem na telefonie w czasie ładowania przyszłem patrzę nie świeci się dioda na zielono odblokowuje patrzę 79% ładuje wpisuje kod blokady nagle wskakuje 100% i włącza się dioda na zielono czy to możliwe że bateria jest zepsuta czy bateria musi się przystosować do nowego androia bo taka sprawa nie dzieje się pierwszy raz możesz zobaczyć w moich innych tematach przetem używałem trochę ładowarki od Xperi neo v ale to nie ma różnicy bo tylko ładowarka powinna wolniej ładować i tylko tyle a ta od Xperi v się zepsuła to mi wymienili na gwarancji i teraz ładuje właśnie od Xperi V a teraz już nie mam gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wacuso

Trudno powiedzieć, czy to wina baterii - ja bardziej obstawiam andka - wejdź w zasilanie i zobacz jak długo wisiał na 79% a potem nagle pokazał 100%. U żony bywało podobnie ale po wykresie wynikało, że się andek wiesza a bateria dalej się ładowała i jak się obudził to się "kapnął" :) (po powrocie na 4.1 aparat i ładowanie jest OK)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno powiedzieć, czy to wina baterii - ja bardziej obstawiam andka - wejdź w zasilanie i zobacz jak długo wisiał na 79% a potem nagle pokazał 100%. U żony bywało podobnie ale po wykresie wynikało, że się andek wiesza a bateria dalej się ładowała i jak się obudził to się "kapnął" :) (po powrocie na 4.1 aparat i ładowanie jest OK)

Niestety u mnie dopiero teraz widać od czego się tak wszystko dzieje mam spuchnientą bateria i nawet normalnie nie mogę pisać bo się aplikacje zamykają same już baterię zamówiłem bo w sklepie sony nie mają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi