Skocz do zawartości
Jacek Zieliński

Blokowanie i odblokowywanie ekranu bez użycia przycisku Power w HTC Desire Z

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

napiszcie proszę jaki widget z tej kategorii wybrać z marketu. Opinie są różne, a ten jest do bani, a tego nie można potem odinstalować. A może znacie też jakiś patent operację odwrotną, tzn włączenie ekranu bez użycia przycisku Power lub uniesienia ekranu ?

Pozdrawiam,

Jacek ZIeliński

Edytowane przez Jacek Zieliński

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mleq
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    asdssdadassadadsdasda[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ripple Lock osobiście nie polecam. Kupiłem pełną wersję i bardzo się zawiodłem.

1. Zmienia się dialer HTC Sense (zamiast belki do odbierania rozmów mamy dwa przyciski)

2. Po ustawieniu własnego skrótu do Go SMS za każdym razem gdy odblokowuje telefon otwiera mi się ta aplikacja, nawet jeśli chce otworzyć np. aparat.

Punkt 2 całkowicie wykluczył dla mnie użyteczność tego lock screen'a :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szuwx

kolego 94michal7 piszesz że można uaktywnić ekran touchpadem, u mnie to nie działa(lub nie wiem gdzie to włączyć)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kolego 94michal7 piszesz że można uaktywnić ekran touchpadem, u mnie to nie działa(lub nie wiem gdzie to włączyć)

mam ten sam problem, jest w ogóle możliwe ustawienie touch pada jako przycisk aktywujący ekran??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikee

Zakupiłem aplikację WidgetLocker Lockscreen przed aktualizacją Androida do 2.3. Chodziła ok, dawało się odblokować trackballem, niestety, moja radość trwała krótko: po aktualizacji wyszła kicha. Z korespondencji z autorem programu: "Unfortunately this is due to the Gingerbread update and out of my control:

http://widgetlocker.teslacoilsw.com/general/trackball-wake-and-gingerbread-bad-news/"

Myślę że podobnie jest w innych aplikacjach - nowy system zablokował dostęp do trackballa.

Edytowane przez Mikee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem,

zassałem z Marketu coś, co nazywa się po zainstalowaniu "Wygaś i zablokuj" Blokowanie jak najbardziej fajne, z dzwiękiem i animacją, zepsuty telewizor jest świetny. Dłuższe przytrzymanie lupy blokuje ekran, bardzo mi to odpowiada.

Niestety patentu na odblokowanie dalej brak.

Pozdrawiam,

Jacek Zieliński

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czołem,

zassałem z Marketu coś, co nazywa się po zainstalowaniu "Wygaś i zablokuj" Blokowanie jak najbardziej fajne, z dzwiękiem i animacją, zepsuty telewizor jest świetny. Dłuższe przytrzymanie lupy blokuje ekran, bardzo mi to odpowiada.

Niestety patentu na odblokowanie dalej brak.

Pozdrawiam,

Jacek Zieliński

Ten program na pewno nazywa się "Wygaś i zablokuj" ? Nie mogę go znaleźć w AndroidMarket.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi