Skocz do zawartości
bielar

Zablokowany Galaxy S, po ustawieniu hasła do odblokowania ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

bielar

Witam, zawsze miałem ustawione odblokowywanie ekranu na symbol, po 5 nieudanych próbach była zawsze możliwość odblokowania telefonu przez konto g-mail. Właśnie przed chwila bawiąc się, ustawiłem hasło do odblokowania, wszystko przebiegło normalnie dwa razy podałem hasło i zatwierdziłem. Potem zablokowałem telefon i spróbowałem ponownie wpisać hasło, na które telefon nie reaguje, nawet po 10 nieudanych próbach nie ma możliwości odblokowania przez maila. Do hard reseta również potrzebne jest owe hasło. Mam androida 2.3.4. Pomocy!

Edytowane przez bielar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku pojawia się to 30 błędnych wpisach.

Tapatalk(nięte) z SGS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bielar

Ja doszedłem już do 40 ;), próbowałem flashowac i nic nadal chce hasla :/. Co robić, serwis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
dsdsdas[/warnt]

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dratek

Ja osobiscie nie mialem takiej sytuacji, ale moze uda ci sie wejsc chociaz w recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bielar

W recovery można wejść, lecz do factory reseta również wymagane jest hasło :/.

Wgrałem nowego softa, przed rebotem też chce ode mnie hasła, już wykorzystałem 4 próby, jeszcze jedna i stracę dane z pamięci telefonu 0.0. Chyba wybiorę się jutro do serwisu. Sam nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli już się pogodziłeś z utratą danych, to proponuję reflash z repartition i formatowanie wewnętrznej karty. Nie ma bata że nie ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bielar

Wszystko już wypróbowałem ;). Odwiedziłem serwis, zapłaciłem 50zł i wszystko już działa. Wgrali mi froyo, więc znowu bede musiał flashowac ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WTF... Wystarczyło wgrać jakiegoś z pierwszych andków które wyszły na SGS i problem by zniknął. Wiem, bo sam przez to przechodziłem... Jesteś 5 dyszek w plecy :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ehh a chociaż przeczytales co pisze w recovery? po kilku nieudanych próbach sam ci zrobi wipe, a potem wyrzucasz inny kernel i po. sprawie.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi