Skocz do zawartości
adevole

Oficjalna aktualizacja do Androida 2.3 od HTC [czytaj 1 post]

Rekomendowane odpowiedzi

kuba: another question

kuba: will desire get gingerbread update? or only developer update?

Luke: only the developer update

kuba: okay, thank you.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zyga00
    No to super. Może się gościowi coś porobiło z jego ładowarką. Dzięki za odpowiedź i jakbyś to mógł jeszcze potwierdzić w samochodzie z uruchomioną jakąś nawigacją to będę wdzięczny podwójnie (może przy zwiększonym poborze prądu coś się dzieje) :)

Ładowarka HTC HDC-02 (moim zdaniem ładniejsza od CC-200) działa normalnie, jak przedtem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    kuba: ok, but why we cant downgrade our devices to froyo?

Luke: Yes, but it will require you to send this to the repair centre, and we are still deciding whether this will be a chargeable repair

kuba: ok, thank you

^^.

Po polsku, htc bedzie umozliwialo downgrade do froyo ale moze, za dodatkowa oplata i ciagle zajmuja sie decyzja ^^

Haha, czyli HTC traktuje aktualizację jako czynnik uszkadzający w ręku użytkownika...

Ale po co wracać do froyo jak nowa aktualizacja praktycznie wnosi same poprawki? Takie mam odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ano chociazby po to by zrootować telefon ^^.

Nie no skoro HTC dało info, że nie wspiera romu, rom jest developerski bla bla to powinna być jednak bezproblemowa możliwość migracji w dół do wspartego systemu :).

Po drugie to troche się mija z polityką odblokowanych bootloaderów (CEO HTC tak zapewniał, że nie będą blokować bootloaderów przy okazji wydania nowych romów..)., zrobili aktualizacje HBOOTa (na 90% łatając lukę do S-OFF - źródło: irc, 100% nie jest pewne, telefon musi się znaleźć u speców ;) )

Uniemożliwili powrót do starego softu :).

Branie forsy za powrót do WSPIERANEGO systemu to jakaś paranoja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja posiadając ładowarkę samochodową microUSB od samsunga (do Omni2) też ładuje Desire - i ładuje jako ładowarka AC. Tak miałem na froyo i na GB też.

Na oryginalnej ładowarce samochodowej HTC ładuje tak samo (AC) z nawigacja i bez....

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłam taki "problem".

Jak bateria jest prawie rozładowana, to nie pojawia się komunikat jak na froyo że zostało 15-10% baterii. Telefon w ułamku sekundy pokazał mi info z podłączeniem ładowarki, po czym wyrzucił mnie do pinu, zawiesił na chwilę i wyłączył :rolleyes:

W tle nie mam żadnej aplikacji (jak np. flow light), która tym by zarządzała

No i faktycznie ikonki w osobnym folderze mi się 'zgubiły' przed chwilą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, No lock przestal dzialac na GB. Znacie jakies dzialajace alternatywy ? Probowalem juz klku i lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zauważyłam taki "problem".

Jak bateria jest prawie rozładowana, to nie pojawia się komunikat jak na froyo że zostało 15-10% baterii. Telefon w ułamku sekundy pokazał mi info z podłączeniem ładowarki, po czym wyrzucił mnie do pinu, zawiesił na chwilę i wyłączył :rolleyes:

W tle nie mam żadnej aplikacji (jak np. flow light), która tym by zarządzała

No i faktycznie ikonki w osobnym folderze mi się 'zgubiły' przed chwilą.

ładowałem juz kilka razy bo dużu z wi-fi korzystam wyskakiwał monit o ładowarce , raz nawet do końca się wyłączył nigdy nic dziwnego się nie działo.a:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zyga04

Panowie przeczytałem właśnie wszystkie wypowiedzi w tym temacie na stronie -12, "owca" miał taki sam problem jak ja napisałem do niego czy jakoś pokonał ten problem na razie nic. Ktoś napisał że żaden problem z instalacją łopatologicznie krok po kroku aktualizacja, ale jednak zdarzają się problemy jeżeli ktoś jest specjalista to je pokona ale amator nie da rady, czy będzie wersja aktualizacyjna nie dla zaawansowanych tylko dla amatorów.

"miensko" napisał - "Uważam, że jeśli ktoś używa desire 'amatorsko', to warto zainstalować. Nie jest to może idealny update, ale pare ulepszeń jest." Chciałem to zrobić napotkałem problem ale widzę że "specjaliści nie zwracają uwagi na wpisy amatorów niemających ani jednego " Piwka " - Podpowiedź na mój wpis -że mam problem bo wyświetla mi się "BRAWO" a nie "BRAVO" gózik mi daje oprócz świadomości że ja wiem że jestem amatorem a teraz i "puchaty' o tym wie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x