Skocz do zawartości
adevole

Oficjalna aktualizacja do Androida 2.3 od HTC [czytaj 1 post]

Rekomendowane odpowiedzi

r4him

Witam wczoraj próbowałem zrobić aktualizacje do wersji 2.3. Wykonywałem wszystko dokładnie jak w instrukcji na stronie 23 tego tematu ale za każdym razem wyskakuje mi błąd 170;/ ma ktoś może jakiś pomysł jak to naprawić, no nie wiem może jakiś program ściągnąć albo po kombinować coś z ustawieniami na telefonie.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprócz tej instrukcji, warto przeczytać także pierwszy post ;)

Tam masz odpowiedzi na większość pytań. Spróbuj jeszcze raz instalując wcześniej HTC Sync i wyłączając antywirusa na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon

Witam, zamierzam wyczyścić swój telefon ze wszystkich modyfikacji i wgrać oryginalny 2.3 z tego tematu ale mam problem. Wgrałem hboot stock i hboot downgrade i wyświetla mi się wersja hboot 6.93.9999. Trochę to dziwne i nie wiem czy mogę teraz bez przeszkód wgrać aktualizację przez ruu? Usunie to root'a? Dodam że tel. oryginalnie był z orange jeśli to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

jak to jest z tą gwarancją?

Bo pisałem maila do t-mobile oraz do HTC o obie firmy stwierdziły, iż jako że ten rom jest dla dev to po jego wgraniu tracę gwarancję :/

Czy po aktualizacji stracę gwarancje?
    -Nie.

Aha, mam pobrać ten plik?

http://dl4.htc.com/RomCode/Source_and_Binaries/HTC_Desire_Android_2.3_Upgrade.rar

Edytowane przez mobile_luke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym poście masz link do pobrania:

http://forum.android.com.pl/f153/oficjalna-aktualizacja-do-androida-2-3-od-htc-czytaj-1-post-86392/index23.html#post778110

Nie sądzę, żeby były jakieś problemy z gwarancją... jakby coś się złego działo z Desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Snt

Ja mam problem ponieważ po aktualizacji systemu wyskakuje " Error 152: Image Update Error" i takie coś :(

2r6clf9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smg

Czy mógłby mi ktoś wskazać post lub temat na forum opisujący w jaki sposób mogę powrócić do stockowego hboota? W pierwszym poście jest napisane, że trzeba przywrócić stock hboot jednak nie mam pojęcia jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instrukcja stockowego hboot'a :

AlphaRev 1.8

http://forum.android.com.pl/f153/zmiana-hboot-radia-recovery-i-splash-screen-w-desire-z-s-off-fastboot-commander-125074/

---------- Post dołączono o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Panowie, wgrałem stockowy hboot, mam wersje 6.93.1002, najpierw sciagłem stockowe RUU Froyo 2.2 i po instalacji poza nowym systemem 2.2 nic sie nie zmieniło, ani hboot na inny, a S-Off jak był taj jest. Teraz zdecydowałem się zainstalowac w/w Andka 2.3.3 i ... wciąż to samo, hboot mi sie nie zmienił, a S-Off jak był tak jest. Czy ktoś wie o co tutaj chodzi, ja przyznam szczerze, że już nie mam pomysłów co dalej robić, aby pozbyć się S-Offa i ROT'a ;/;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aby pozbyc sie S-OFF musisz wgrac hboot_downgrade, nie stock.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

berias11

Przeczytaj ten poradnik, a dokładnie temat o S-ON

http://forum.android.com.pl/f153/s-off-root-s-on-revolutionary-unrevoked-android-2-2-i-2-3-poradnik-91477/

Roota pozbędziesz się wgrywając RUU, a S-OFF pozbędziesz się postępując według w/w poradnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x