Skocz do zawartości
adevole

Oficjalna aktualizacja do Androida 2.3 od HTC [czytaj 1 post]

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie używam MildWild CM-5.0. Chciałbym dosłownie na chwilę wrócić do HTC Sense 2.3. Pytanie: czy jeżeli zrobię backup ROMu przez recovery (4EXT Touch v1.0.0.5 RC5), przepuszczę RUU (chcę zobaczyć dosłownie jedną rzecz: poprzednio po wgraniu RUU problem z automatycznym włączaniem się trybu samochodowego nie ustąpił; teraz przez recovery użyłem opcji 'USB Unbrick'; chcę zobaczyć, czy teraz po ponownym RUU problem ustąpi), potem jeszcze raz S-OFF, root, powrót do 4EXT Touch v1.0.0.5 RC5, to czy nie będzie problemu z restorem MildWilda (pytam pod kątem sum md5; swoją drogą mógłby mi ktoś wyjaśnić czym są te wartości)?

Wysłane z mojego iPoda Touch 3G za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nctrns

Nie powinno być problemu z przywróceniem kopii. Suma kontrolna md5 pozwala sprawdzić czy plik nie został zmodyfikowany lub uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie mam teraz Androida 4.0 z CM7r2 + root + s-off.

Nadszedł czas na sprzedanie telefonu. I chciałbym powrócić do oryginalnego stanu.

Czyli pierwsze co muszę zrobić to hboot zmienić na stock, zrobić RUU i po wszystkim nie?

Do tego chciałbym pozbyć się simlocka programem HTC Desire Unlock.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zeby pozbyc sie S-OFF musisz zmienic hboot na downgrade a nie stock i dopiero potem zainstalowac RUU

A o zdjeciu Smin-Locka tym programem masz napisane w temacie Romy i modyfikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    V4yne

Mam pewien problem, mianowicie: mam MIUI 1.9.2 jednakże chciałbym wrócić do oryginału androida. Podłączam normalnie telefon do komputera jednakże gdy przejdę już cały RUU to pisze mi na końcu żebym sprawdził czy telefon jest podłączony do komputera. Nie mogę tego za cholerę przejść. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka masz wersje HBOOT?

Jeżeli masz podmeiniony HBOOT na cm7r2 lub inne partycjonowanie to podmień na Stock.

Wyłącz telefon.

Włącz fastboot (przycisk cofania + power).

Przepuść RUU z androidem 2.3.3 (później ewentualnie S-OFF i downgrade).

Alternatywnie najpierw podmień MIUI na jakis rom z Sense.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Miałem w telefonie S-OFF i ROOT. Teraz wgrałem tego GB z wątku - wszystko wróciło do normy. Chce sprzedać telefon i przywrócić go do ori stanu. Telefon był z ERY. Czy mogę zostawić to oficjalne update do 2.3.3 czy muszę kombinować z jakimiś brandowanymi oprogramowaniami ERY i je wgrywać aby nowy właściciel nie stracił gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz, jedynie zrób mu S-ON (HBOOT Downgrade i reflash romu 2.3.3 od HTC)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natash

1. Jak posortować kontakty po nazwiskach?

2. Widget Calendar może wyświetlać wydarzenia które będą za parę dni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tivan

Witam, dostałem HTC Desire w którym znajomy próbował wgrać jakiegoś androida lecz jedyne co zrobił to rozwalił wcześniejszą wersje.

Mam dostęp do HBOOT

BRAVO PVT3 SHIP S-ON

HBOOT-0.93.0001

TOUCH PANEL-SYNW0101

RADIO-5.11.05.27

Aug 10 2010

i pod spodem są te 4 opcje do wybrania.

Co mam teraz zrobić skoro normalnie uruchamiając telefon wyświetla się w nieskończoność HTC?

Problemem jest jeszcze to, że po podłączeniu telefonu do PC wyskakuje, że nie rozpoznano urządzenia, w menadżerze urządzeń jest w dziale Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej >> Unkown Device

Z komputera usunąłem wszystkie sterowniki HTC, oraz inne od telefonów, wyczyściłem rejestr, zainstalowałem na nowo sterowniki + całe SDK z wszystkimi platformami itd. i dalej nic ;(

Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić z tym Unkown Device,a i oczywiście gdy włączę aktualizację na HBOOT w RUU Error 170 USB CONNECTION ERROR

Jakieś pomysły czy tylko laska dynamitu tu pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x