Skocz do zawartości
adevole

Oficjalna aktualizacja do Androida 2.3 od HTC [czytaj 1 post]

Rekomendowane odpowiedzi

Ro3son

@natash - Dla tych, którym odpowiada stockowy rom , a chcieli by mieć duużo miejsca na apki sugeruję:

Supernova

Trzeba co prawda mieć root'a i recovery z partycjonowaniem ale nie trzeba zmieniać hboot - działa na stock'owym

Jedyna ważna rzecz, to szybka karta pamięci - przy słabej będą lagi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trzeba co prawda mieć root'a i recovery

nie trzeba mieć root'a :) więcej uwagi na słowa, które piszecie, wprowadzając innych w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ro3son
    nie trzeba mieć root'a :) więcej uwagi na słowa, które piszecie, wprowadzając innych w błąd.

A jak zainstalujesz recovery bez root'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, poprzedni właściciel wgrał mi Android MIUI v4 JellyBean jednak muszę wysłać telefon do serwisu i wgrać oryginalny soft. Czy muszę coś zmieniać czy od razu mogę wgrywać oryginalny soft?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuhi

Witam.

HTC już wykrywa mi simke, niby wymienili gniazdo w serwisie. Zabrałem się więc do aktualizacji na 2.3, która przebiegła bez problemu. Problem z łapaniem sieci wifi i zrywaniem ich połączeń to coś normalnego na tej wersji Androida? Co prawda w pokoju mam tu słaby zasięg z wifi, ale stojąc 5 m od nadajnika w drzwiach, a więc praktycznie bez przeszkód po drodze, dalej tak szaleje. Coś muszę jeszcze w nim podmienić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po aktualizacji mam ciagle restarty na logo htc instalacja przebiegla pomyslnie to jest dziwne ze wipe chcialem zrobic ale niemam wogule recovery o co chodzi uruchamiajac recovery ktore swieci sie na zielono tez ciagle restarty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja nadpisuje hboot.

Ja proponuję zrobić S-OFF ,zainstalować recovery i wrzucić jakiś Custom ROM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak tylko ze niemam recovery i niemoge wejsc w telefon a to jest potrzebne do s-off,a wrzucajac paczke PB99IMG.zip to leci no image z 4 razy i nic a jest opcja dogrania samego recovery na s-on,to ciekawe ze wgrywalem ruu chyba 3 razy i zawsze przebieglo pomyslnie i ciagle napis htc i restart i tak w kolko

post-160079-14255717393679_thumb.jpg

Edytowane przez marcinsadi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam jeżeli się powtarzam. Mam pytanie, czy doromu z pierwszej strony można (po zrootowaniu) wgrać skrypt do powiększenia pamięci telefonu (wykożystując kartę SD)? Jeżeli nie to który rom mędzie "najlżejszy" dla naszego Desire - ale chciałbym aby można bylo zwiększyć miejsce na aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewny w 100% ale chyba sie nie da

Polecam Ci RcMix v2

ROM jest szybki ,stabilny. Miejsca na aplikacje nie powinno Ci zabraknąc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x