Skocz do zawartości
balwanekbuli

Która wersja systemu na LG g3s(Ankieta)

KitKat czy Lollipop na LG G3S?  

73 użytkowników zagłosowało

1. 1. Którą wersję systemy bardziej preferujesz? KitKat czy Lillipop

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw Waszych opinii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szawek

Korzystam z v20b i nie mam powodów do narzekania... Czasami jak wychodzę z gmaila bądź facebooka to pulpit się wczytuje kilka sekund... Poza tym nie zauważyłem innych bugów.

Tanięte z LG G3s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@szawek a używałeś greenify lub innych wspomagaczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szawek

Tylko root a poza tym czysty lolek

Tanięte z LG G3s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam titanium gdzie usunąłem trochę zbędnego apk i zamroziłem. Dodatkowo Greenify który dba o to by apk których nie używam nie spowalniały. Jedynie co to muszę wyłączyć Yanosika. Bo kiedy jade to ok, ale wystarczy że wejdę do chromę to green myśli że porzuciłem Yanosika i go hibernuje. 

Faktycznie Lag pulpitu pojawia się tylko jak wyjdę z chroma, YT, czy Gmaila. Czasami z jakieś gry. A tak podczas normalnego używania nie mam zastrzeżeń. 

A i ta bateria po prostu miodzio. Teraz miałem SIIILTE. Używany dokładnie tak samo. Rano do pracy Yanosik i WinAmp w pracy czasami OLX i czesto ok 16 - 18 miałem 20% baterii. 
    Na LG taki sam sposób używania i wieczorem mam 50-70% zależy od częstotliwości korzystania. Ale bateria spokojnie starcza na 2 dni. podejrzewam że gdybym go wykastrował z ciągłej transmisji danych, synchronizacji i lokalizacji to znacznie dłużej. Ale to wtedy bezzasadne staje się posiadanie smart fona.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z moich doświadczeń. telefon kupiłem z brandem Orange, wgrałem LP v20a ale zamulał strasznie, następnie wrzuciłem na pokład v20b - było lepiej ale nie tak jak nawet w brandowanym KK! Do wersji v20c nie doszedłem i powróciłem na czysty, niebrandowany KK - i teraz jest tak jak powinno być ;)
    @@szawek - polecam Facebook Lite i nic nie zamula przy wychodzeniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja z plusowego v10C zaltualizowałem do v20a. Było źle, nawet ekrany nie przewijały się płynnie. Więc sflashowałem do v10h. Telefon zaczął działać tak jak powinien, ale po dłuższym czasie i tak po wyjściu z chrome łapał chwilę zastanowienia. Więc finalnie siedzę teraz na v20C. Telefon działa bardzo płynnie, oczywiście chwilę laguje po wyjściu z chrome czy allegro, ale to chwila i potem już jest ok. Wydaje mi się ze lp daje jednak lepszą funkcjonalność.

Na v20B zdarzało się że telefon ubijal apki jak mu się podobało...np. wyłączał muzykę, youtube. Na v20C jak na razie ten problem nie występuje.

Edytowane przez Zelki_z_meliny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    themref

@@Zelki_z_meliny a udalo Ci sie zrootowac to v20c?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie próbowałem. Wyczytałem tu na forum że na razie v20C nie da się zrootować. Do tego niestety mam też po włączeniu telefonu ten komunikat, że rok nie jest przeznaczony do użytku. No ale to się pojawią tylko po włączeniu, potem już nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To:

że rok nie jest przeznaczony do użytku.

i to:

na razie v20C nie da się zrootować

dyskwalifikuje u mnie V20C 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi