Skocz do zawartości
balwanekbuli

Która wersja systemu na LG g3s(Ankieta)

KitKat czy Lollipop na LG G3S?  

73 użytkowników zagłosowało

1. 1. Którą wersję systemy bardziej preferujesz? KitKat czy Lillipop

Rekomendowane odpowiedzi

@@irdo38 Dzięki wielkie! Widziałem wcześniej ten poradnik ale moje nie dopatrzenie :D . Kernel wgrany i ustawiony. Mogę polecić tą metodę teraz mam funkcjonalność lollipopa i szybkość działania kitkata. piwerko leci do ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pezed

U mnie CM13 chodzi jak burza ale szybciej spada bateria.

Wysłane z mojego LG-D722P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam duży dylemat który z systemów wybrać. Zastanawiam się nad CM13/12/Resurrection Remix/Bliss/AOKP

Obecnie posiadam stock 5.0.2 z krenelem B&B lecz drażnią mnie sporadyczne przycięcia animacji -  rom odchudzony od śmieci operatora i google.

Dodam, iż posiadałem wcześniej L90 na CM 11 i bateria wytrzymywała spokojnie 3 dni, nawet do 4 z mniejszym użytkowaniem a tutaj dzień, max półtora (bateria z L90) , biorę pod uwagę większy wyświetlacz i LTE, lecz 5% baterii w 10 minut po sieci to lekka przesada. Stąd też moje pytanie, który z tych romów będzie najszybszy, najbardziej optymalny i pozbawiony bugów dla naszego G3s? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

Edytowane przez Revil21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Revil21

Polecam wypróbować XOSP przez noc potrafi zeżreć 0 do 2%, system szybki, jedyny bug to brak możliwości wejścia w zakładkę "informacje o telefonie

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie zgodzę się z przedmówcą + dużo opcji personalizacji  :).

Edytowane przez sebakillerpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Papu.s

Ja też miałem na g3s lolipopa z orange tragicznie chodził ustawienia się odpalały z 5 sec bateria strasznie szybko drenowało mega lagował przy wychodzeniu to trzeba było czekać z 3 sec żeby zaragował i tylko było 5 aplikacji i po fabrycznych wróciłem do kitkat i telefon był ja nowiutki z sklepu i byłem zaskoczony z płynności i bateri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi