Skocz do zawartości
MariuszG.

P8 "pokaż szybkość sieci", brakuje tej opcji w moim telefonie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie dotyczące ustawień P8. Na kilku recenzjach widziałem, że w ustawieniach da się włączyć funkcję "pokaż szybkość sieci". Mam ten ten telefon z Plusa i niestety nie mam tej funkcji w ustawieniach. Czy ktoś wie czy da się ją jakoś dołączyć, czy też jest to jakiś błąd w moim telefonie lub też może operator wyłączył tą funkcję. Nie ukrywam, że trochę mi na niej zależy.

Pozdrawiam

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Uzupełnienie tytułu tematu. Dodanie prefiksu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W p8 lite jest ta opcja w ustawienia/ wyświetlacz/ pokaż szybkość sieci. U was też powinna tam być

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie o to chodzi, że powinna ..... ale niestety nie ma jej tam. Jak wprowadzam w wyszukiwarce ustawień nazwę tej funkcji to tam mnie właśnie kieruje ... ale jej tam nie ma

Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jaruga

Mam P8 również z Plusa i potwierdzam - nie ma tej funkcji... Trzeba będzie chyba odblokować tel i wgrać inny soft... No chyba że przyjdzie to w aktualizacji następnej. Zobaczymy.

Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten tel. od czerwca i była taka opcja żeby ustawić pokazywanie szybkości internetu na górnej belce. Teraz po aktualizacji EMUI nie mogę tej opcji znależć. Telefon z Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam fona z Neonet po aktualizacji i opcja działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fourup

GRA-L09 - w wersji pudełkowej (przed wszelkimi updatami) ta opcja była i włączyłem ją. Niestety, w kolejnych aktualizacjach ta opcja zniknęła i nie mogę tego teraz wyłączyć.
    Podobna sytuacja jest w ostatniej aktualizacji z podglądem wykorzystania miesięcznego transferu - wcześnie była opcja ustawienia ostrzeżenia i można było podejrzeć stan wykorzystania. Teraz jedynie po przekroczeniu ustalonego (przed aktualizacją) limitu pokazuje się /!\ i tylko wtedy można do tej opcji się dostać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Nie mam tej opcji. tel zaktualizowany, zakupiony w EuroRTV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie w P8 Lite ta funkcja i tak jest bezużyteczna, bo nie pokazuje rzeczywistej prędkości. Testowałem wraz ze Speedtestem. Ciekaw jestem jak u innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja co prawda mam mate S ale może pomoże. U mnie szybkość sieci pojawiła się sama w momencie jak ustawiłem limit pakietu danych w zakładce "ustawienia przypomnień o transmisji danych"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi