Skocz do zawartości
premiero

Flow 2 (KM0417) - opinie użytkowników.

Rekomendowane odpowiedzi

w plikach aktualizacyjnych od KM masz datę i godzinę w formacie uniksowym

- aktualizacja 1.3(4.4.4) ma datę 19052015

- aktualizacja 2.2(5.1.1) ma datę 23022016

- aktualizacja 1.4(4.4.4) ma datę 30062016

w skrypcie aktualizacyjnym najpierw jest sprawdzana data jeżeli masz 1.4 a próbujesz zaktualizować do 2.2 wywali błąd, w pliku updater-script w pierwszej linijce jest kod(aktualizacja 1.4):

(!less_than_int(1467341184, getprop("ro.build.date.utc"))) || abort("Can't install this package (Fri Jul  1 10:46:24 CST 2016)

należy w pliku updater-script(ścieżka w pliku zip META-INF/com/google/android) z aktualizacji 2.2 zmienić "1456206461" na  np. "1467344184"  lub większą liczbę, czyli  datę większą niż 1 lipiec 2016, ten ciąg cyferek to data 1 lipca 2016 i godzina zapisana w systemie uniksa, aktualizujesz plik updater-script w pliku zip, wrzucasz na kartę SD i leci.

Edytowane przez slavepoland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Właśnie, trochę z przypadku. (poprzedni telefon mi siadł) stałem się posiadaczem K&M flow 2. Chcę go zaktualizować. Obecna wersja kompilacji to 1.3. I tak pobrałem wersje nowsze lecz zarówno wersja 1.4, jak i 2.2 po chwili aktualizacji sypią takimi mniej więcej komunikatami E: footer is wrong, footer is wrong signature verification failed i takie tam. Podpowie ktoś co czynię źle. A może napisze krok po kroku jak zrobić poprawnie aktualizację?

Hmm naprawdę nikt nie ma pomysłu??? :(

Edytowane przez woojtek11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi