Skocz do zawartości
pawlomalo

Panel Powiadomień w A3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, przeszukałem forum, no moze nie całe, ale większosć i nie znalazłem żadnego tematu, który opisywałby mój problem oraz znajdowało się tam rozwiązanie go, więc piszę nowy.

Otóż mam Samsung Galaxy A3 i wyczekiwałem na aktualizację do lizaczka, a gdy już była, to bez zastanowienia zainstalowałem, niby wszystko ładnie cacy, ale pojawiłsię problem z panelem powiadomień. 

Otóż problem jest taki, że np. korzystając z Messengera lub pisząc hasztagi "#" na Instagramie, trzymam telefon poziomo, wygodniej, no i jak pisze, to ten panel zasłania mi górną linikję i nic nie widze co napisałem, a literówki sie często zdarzją i nie mam jak tego korygować. 

Czy jest jakaś mozliwość, aby ten panel powiadomnień sie chował lub by pole do pisania znajdowało się pod tym panelem? To bardzo ważne, bo mnie to męczy długo, a w ustawieniach tele nic nie znalazłem. Proszę o szybka odpowiedź. Jeżeli napisałem w złym dziale, to proszę, aby moderator, przeniósł ten temat w odpowiedni dział. Napisałem tutaj, bo nigdzie nie znalazłem watku dotyczącego Galaxy A3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

zainstalowac launcher ktory ma opcje chowania paska lub zainstalowanie klawiatury (chyba np fleksy keyboard) ktora mozna zmniejszyc ale wtedy trzeba dobrze celowac palcami.

Edytowane przez nemcio
    cytowanie postow poprzedzajacych narusza regulamin wystarczy @up lub @wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RufleX

Mi się podoba oryginalny luncher ;( ale denerwuje mnie też nie znikający pasek ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj TouchPal, przełącz widok na T12 i pisz w układzie pionowym.

Przy okazji można prosić o screen problemu? Nie bardzo wiem w czym problem - panel powiadomień przecież jest zawsze ukryty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

no i jak pisze, to ten panel zasłania mi górną linikję i nic nie widze co napisałem, a literówki sie często zdarzją i nie mam jak tego korygować. 

też nie bardzo rozumiem jak panel Ci może zasłaniać. Zrób faktycznie zrzut z ekranu bo może o co innego chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi