Skocz do zawartości
Azor534

Pomoc przy wyborze między S6 a Note 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
    Jestem nowym uzytkownikiem na forum i chciałbym poznać waszą opinie.
    Aktualnie posiadam Galaxy S6 32GB Platiunium Gold. Tel mega szybki i wg ale, teraz trudny wybór czy zostawić S6 czy wymienić na Note 4. Chciałbym się dowiedzieć jak z funkcjonalnością, szybkością, obsługą no i najważniejsze wytrzymałością baterii w Note 4  :)

Edytowane przez Azor534

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za note jest napewno ladnie oprogramowany rysik, do tego slot na karte sd i sporo wieksza lepeij dzialajaca bateria. No i note sie nie ciapie jak s6  tzn nie zostaja tak na nim paluchy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam w domu oba te urzadzenia. Ciezko cos doradzic jesli sie nie zna oczekiwan uzytkownika. S6 jest dobrym sprzetem dla osob ktore lubia obslugiwac tel jedna reka, dla nich Note 4 moze byc zbyt wielki. Oczywiscie s6 dziala szybciej, ale nie tak znowu duzo szybciej. Ma jasniejszy ekran, pare bajerow w nowym sofcie. Z kolei Note 4 ma jednak lepsza funkcjonalnosc dzieki spen i wiekszemu ekranowi. Rowniez bateria to plus dla Note 4.

Dylemat jest spory. Sam poczatkowo zauroczylem sie S6 Gold żony i zaczalem myslec o wymianie N4 na S6. Ale po paru dniach mi przeszlo ;) Ale decyzja byla efektem przemyslenia moich oczekiwan od telefonu, tego co na nim robie itd.

Chociaz mozna tez powiedziec ze wybralem obecnie trzecia droge. Na Note 4 wgralem port S6 Edge. Czyli Glamour Rom. Mam wiec S6 Edge w rozmiarze 5.7 cala. Z wymienna bateria i karta pamieci 32 GB. Wszystkie nowe funkcje z S6 i zachowane ficzery z Note 4 (spen itd). Do tego tematy ze sklepu samsunga, nowy aparat itd. :)

Edytowane przez KaleidGalaxy
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt S6 palcuje się strasznie :P właśnie ciekawi mnie jak z baterią w Note 4 wygląda bo w S6 zbytnio mnie ona nie zadowala :/
    Pewnie po wgraniu Portu z S6 EDGE nabije flage więc gwarancja leci czy jak?

Edytowane przez Azor534

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. To nabija Knox

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś inne opinie na temat tych dwóch urządzeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wodniak

Ja także jakoś 2 tygodnie temu stałem przed takim wyborem i ostatecznie zdecydowałem się na nota 4 i nie żałuję :) świetny sprzęt :)

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S6 też świetny sprzęt tylko gdyby nie ta bateria. . Bawiłem się Note 3 i spodobał mi się dlatego myślę nad N4. A jakie wyniki macie na baterii?

Edytowane przez Azor534

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wodniak

Wyniki średnio na jeża ale zawsze do wieczora mi starcza bateria. Tak około 3:30 h pracy na ekranie :)

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem tyle artykułów i wg ze 1.5 dnia to lekko i ze do 7 godz pracy na ekranie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi