Skocz do zawartości
dodek44

Błędy po przywróceniu ustawień fabrycznych.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z telefonem LG L5 II, mianowicie chciałem go zresetować, ponieważ straszliwie go zcinało, multimedia niechciały sie w pełni załadować, nie miałem wgóle zasięgu. Gdy uruchomił mi się kreator ustawiłem język i nacisnąłem "dalej". Praktycznie to tyle ponieważ następnie cały czas mnie cofało a gdy uruchomiłem telefon jeszcze raz to zaczął wyskakiwać komunikat "usułga NFC jest niedostępna" nic nie mogę z tym zrobić i chciałbym się doradzić czy opłaca się oddawać telefon do naprawy, czy koszty nie wyjdą takie jak za nowy telefon? Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz, gdybyś zajrzał do działu swojego telefonu na tym forum to wiedziałbyś jak zrobić reset kombinacją klawiszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po co mi reset kombinacją klawiszy jak w ustawieniach też mam opcję resetowania, a co resetowania za pomocą klawiszy to z tego co słyszałem to trzeba przytrzymać przycisk startu, głośności i ten środkowy :P 

[Dodano: 06.08.2015 - 23:14]

telefon jest na gwarancji, myślę że jutro udam się do plusa i mam nadzieję że go przyjmą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Taki reset działa nawet jak telefon się cały wiesza, możesz spróbować co ci szkodzi :-), ja w swoich telefonach zawsze resetowalem z ustawień ale w tym telefonie co mam czasem trzeba z recovery bo inaczej coś szwankuje dalej (komunikaty aplikacja została zatrzymana) :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robiłem tak ale nic nie pomogło :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi