Skocz do zawartości
Oresamashikou

"Multijęzykowa" klawiatura - poszukiwana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem świeży w Androidowym świecie, przesiadłem się z Windows Phone. Jedynie co mi brakuje to dobrej klawiatury multijęzykowej.

Ja na codzień posługuje się językiem japońskim, koreańskim, chińskim, angielskim oraz wiadomo językiem polskim.

Korzystałem z Swype - fajny ale język japoński ubolowa z brakiem podstawowych kanji, które są używane w żywym języku. No i brak emoji.

Obecnie korzystam z klawiatury Ginger - Jest fajna, ale przełączanie między japońskim a innymi językami to makabra no i nie wspomnę o stylizacji klawiatury japońskiej.. No ale wielkim plusem jest bogaty słownik japoński a ogromny minus to ubogi słownik polski..

Miałby ktoś do polecenia dobrą klawiaturę? 

Mam nadzieję, że spotkam osobę z podobnym problem, który już dawno rozwiązał.

Pozdrawiam,

Robert.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Googlowa nie wydoli?

Sklep - google......input

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma języka japońskiego :(

Jest, ale na razie w wersji beta: https://support.swiftkey.com/hc/en-us/articles/201865802-Can-I-use-SwiftKey-Keyboard-for-Android-with-Japanese-

Tytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Googlowa nie wydoli?

Sklep - google......input

Google input jest idealna, tylko jedyna wada, że nie można przełączać na inne języki. Mam Huawei G7 z nakładką EMUI 3.0 więc cięzko mi zmieniać klawiatury :( a przydałoby się jakaś gdzie mogę przełączać swobodnie między językami.

[Dodano: 10.08.2015 - 16:42]

Nie ma języka japońskiego :(

Jest, ale na razie w wersji beta: https://support.swiftkey.com/hc/en-us/articles/201865802-Can-I-use-SwiftKey-Keyboard-for-Android-with-Japanese-

Tytaptalkowane na notatniku

Tylko szkoda, że w przełączaniu językowym jest tylko angielskim bo jak na razie bardzo fajna klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A testowałeś TouchPal? Tam ustalasz w których językach ma Ci podpowiadać np mieszanka anglika, polaka i jakiegoś jeszcze. Do wyboru QWERTY, tradycyjna T9 i jeszcze jakaś inna dziwna xD W pełni free.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Przytrzymuje się przecinek w googl'owej. Po odznaczeniu systemowego, za pomocą spacji przełączasz. इइउपरबहगवल, нгшшзхйц, ៦៧៨០ឥឲ,

Przynajmniej u mnie.

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A testowałeś TouchPal? Tam ustalasz w których językach ma Ci podpowiadać np mieszanka anglika, polaka i jakiegoś jeszcze. Do wyboru QWERTY, tradycyjna T9 i jeszcze jakaś inna dziwna xD W pełni free.

Dzięki :D jeżeli będzie mi teraz Google sprawiała problemy to przerzucę się ^^

Przytrzymuje się przecinek w googl'owej. Po odznaczeniu systemowego, za pomocą spacji przełączasz. इइउपरबहगवल, нгшшзхйц, ៦៧៨០ឥឲ,

Przynajmniej u mnie.

Faktycznie! I jeszcze wygodniej bo mogę sobie zaznaczyć jaki język chce a nie przełączać się przez parę języków, żeby dojść do tego konkretnego! :o Dzięki wielkie! Także zamykam temat ^^ bardzo dziękuję za pomoc~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    covo

kombinuję, kombinuję i nic z tego. Przeto pytanie: jak pisać sms-y po grecku/rosyjsku/chińsku/...? - oczywiście sama zmiana języka w opcjach (dociągnięcie go z sieci?) nie pomaga, bo zmienia się wszystko (np. interfejs), tylko nie zmienia się klawiatura [i czcionki do wklepywania]. Co doinstalować, żeby widzieć na klawiaturze alfabet gr./ros. chiński? (problem jest natury ogólnej zapewne, więc położyłem go tutaj).

dodana zawartość

łojezu, aż tak to forum zdechło??

odp. dla potomnych: klawiatura Swiftkey ze sklepu g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi