Skocz do zawartości
TurboDroid

root [5.0] Root bez odblokowywania bootloadera (Instrukcja Krok po kroku w drugim poście)

Rekomendowane odpowiedzi

lages

Zainstalowałem soft euro open 81510d mam ten komunikat że soft nie od tego telefonu. ale w ustawieniach mam v10d-260-1 nie mam eu. Można rootować. Czy nie ma możliwości tel z plusa. Brandu widze ze ez nie mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

@lages - eu nie będzie bo telefon z plusa i pokazywał będzie jak pokazuje...

LG-D802

Edytowane przez forall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

No to ok. W takim razie można go zrootowac ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można bez najmniejszego problemu. Sam mam telefon z Orange i kompletnie żadnych komplikacji nie miałem.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

napisz mi  tylko czy zmieniales soft na eu czy mam brendowany? i co wpisales w pliku phonemodel? 

czy tak zrobiles:

''Ściągnięty plik z linku od michalpycia trzeba rozpakować i ustawić nazwę na system.rooted.phonemodel.img.

Dla wariantu H815 wystarczy odpalić:

dd if=/data/media/0/system.rooted.phonemodel.img bs=8192 seek=55296 count=529920 of=/dev/block/mmcblk0''

Edytowane przez lages

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie zmieniałem. Ja zrobiłem trochę inaczej bo wgrałem ten system: [http://forum.xda-developers.com/g4/development/h815-eu-l-p-t-sea-twn-t3176195 I tak naprawdę nic więcej nie zrobiłem. Korzystałem z poradników które są podlinkowane w temacie z linku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

@up.

zrobilem metoda z 1 watku. Ale oczywiscie mam malo. Zaktualizowalem soft do eu. i mam ten smieszny napis. Ktory defakto mi przeszkadza. Jutro sprobuje na sofcie z plusa. Majac roota przeciez wszystko mozna wywalic.

Piwko dla ciebie bo odkryles na xda cos czego ja szukalem.

Edytowane przez lages

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jutro albo pojutrze spróbuje zrobić root dla mojego G4. Oczywiście wersja bez brandu. Jakie najlepsze modyfikacje na tą chwile byście mogli polecić? Coś takiego znalazłem. Może być fajne, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Choć ciężko mnie określić dokładnie, ponieważ to mój pierwszy LG. Dziewczyna ma ale G3. http://forum.xda-developers.com/g4/themes-apps/g3-tweaks-box-g4-t3188421. Fajna nakładka jeśli lubi się rzeczy ze stajni HTC http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/htc-blinkfeed-plugins-devices-08-03-2015-t3049438

Edit: marcinowozniako system (ten z Twojego linku) wstał bez najmniejszego problemu, bez odblokowywania bootloadera? Jeśli tak to naprawdę super sprawa. Jeśli będzie wszystko hulać to usuwam ikonę baterii(stock) i daje tą od miui. Sam root powinien wystarczyć chyba do tego? Jeszcze zapytam tak - wiem, że pewnie dopiero pierwsze ładowanie masz ale jak zachowuje się bateria oraz cały system względem "stocku", a tego?

Edytowane przez disney013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę rootowanie G4 to bardzo prosta czynność. Ja wgralem ten system co podałem link we wcześniejszym poście doinstalowałem xposed i kilka modułów i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

to co dal marcinwozniako moze byc fajne. tam gdzie jest Chainfire i cloudyfa musi byc ok. Na lg g2 cloudy wydawal najlepsze romy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi