Skocz do zawartości
TurboDroid

root [5.0] Root bez odblokowywania bootloadera (Instrukcja Krok po kroku w drugim poście)

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki żeby była jasność. Ten system to jest zmodyfikowany stock. Ma dodane parę fajnych modów no i przede wszystkim jest zrootowany. Ja po jego Flashu nie odczułem prawie żadnej różnicy oprócz tego ze wywalili mi OTA oraz dodali roota. Baterii tak naprawdę jeszcze nie mogę do końca przetestować ogólnie na telefonie jednak na razie ogólnie jest średnio. Wynik 2,5h sot przy 7-10 h użytkowania i bawienia się telefonem jest wynikiem słabym. Mam nadzieję że jakoś się to poprawi. Co do modyfikacji systemu root daje nam pełnię możliwości modyfikacji systemu. Polecam wgrać xposed i tam pobawić się modułami. Nie mam z nimi najmniejszych problemów.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

@up.

Nie wiem co myslec. bo ja na stocku. przy wlaczonym bluetoothem sparowanym z lg watchem uzyskiwalem spadek 60% przez 10 h.  wstawalem o 6 mialem 100% a ok 16 - 17 juz bylo 30-40%. ale troche rozmow bylo. ogolnie stwierdzam ze najlepiej miec stocka zrootowanego i ewentualnie jakies swoje dodatki. Taki mam wniosek po lg g2, Lg musze przyznac ze ma stabilne i ladne romy.

Edytowane przez lages

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Baterii to ja się nie cackałem testowałem moduły xposed i ich ustawienia więc co chwilę był restart telefonu to też ma znaczenie. Przy normalnym użytkowaniu to się zobaczy ile wyjdzie ale można powiedzieć ze ten system to ulepszony stock. Wywalone co nie potrzebne dodane co trzeba i tak jest ok. Bo ogólnie uważam że brak na stocku w aplikacji aparatu opcji nagrywania 1080p w 60 fps za nieporozumienie skoro w specyfikacji widnieje informacja o takim trybie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

testuj:) ja pewnie tez pewnie zacznę testowac. Browara bym ci postawil ale nie mam opcji:/ kiedys bylo postaw piwo. Mnie interesuje navbar i kamera. Masz ten napis ze soft jest niezgodny z imei?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie mam tego napisu. Mówię żadnych problemów nie miałem a tak naprawdę to pominąłem jeden punkt poradnika. Postawić piwa nie możesz bo forum obecnie nie posiada tej funkcji coś się wysypalo i próbują to naprawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

odsylam do watku na xda : http://forum.xda-developers.com/g4/general/h815-europe-10e-rooted-image-t3191469

tam kolega  zrootowal najnowszy soft v10e 

Edytowane przez lages

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem wyżej podany system. Od razu po uruchomieniu telefonu home screen wyrzucał błąd i aplikacja zamykała się co chwilę - pomógł factory reset. Przyznam, że miałem ładnego pietra gdy system zainstalował mi się w mniej jak minutę? Tym bardziej, że jest to 4GB plik. W HTC operacja całkiem inaczej wyglądała oraz dłużej. Może coś źle zrobiłem? hahahaha . CO do samego ROMu: ciężko mnie stwierdzić. Dopiero co go zainstalowałem. Jedyna rzecz jaka mi się rzuciła w oczy to mniejszy NavBar 24. Innych rzeczy, bajerów, o których rozpisuje się autor ROMu nie widzę. W funkcji podwójnego okna niektóre aplikacje mi się dublują. Nie wiem czy to normalne? btw. jak zainstalować Xposed bez CWM na LG? 

Edit: Znalazlem FlashFire i jak wykonać całość. Tylko, że ten program w góle nie działa na LG G4. Gdy kliknę na ikonę pokazuje mi się przez ułamek sekundy i zamyka bez  żadnego błędu.

Edit2: Ręce mi opadają. Autor oprogramowania stworzył aplikacje z mechanizmem czasowym, który pozwalał ją otworzyć do końca poprzedniego miesiąca.

Edytowane przez disney013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djremo

to cofnij sobie datę na sierpień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

Poczytałem forum. I jeśli chodzi o dren baterii to przyczynia się xposed. Ja narazić mogę polecić v10e. Szybko i stabilnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djremo

Dzięki za podpowiedź. Tak się właśnie zastanawiałem co tak szybko bateria mi znikała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi