Skocz do zawartości
KacpiPL

[ROM] Android Revolution HD 7.3 | ICS | High Quality & Performance | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

JaW

Fajnie śmiga ta wersja 1.1.7, do tej pory nie odkryłem żadnych błędów. Doinstalowałem temacik, który wprowadza trochę przezroczystości, zmienia górną belkę, więcej rzędów w drawerze itp - wygląda to ładnie i działa płynnie.

20110807212908.jpg

20110807213130.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Mnie ten rom w ogóle nie podchodzi, wystarczy przewijanie kinetyczne puścić w tapatalku w temacie z 30stoma odpowiedziami i już się przytnie. Podobnych sytuacji pod obciążeniem bywa dużo, dlatego wolę alternatywy. Kolejna sprawa, że samemu trzeba wygrywać baterię %, czy advanced menu - przecież każdy tego używa, po co jeszcze trzeba z tym kombinować samemu?

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ladgim

No i mamy pierwszy poważny babol. Telefon na 1.1.7 w stanie czuwania po przyjściu rozmowy potrafi zablokować ekran i dotyk. Pomaga wyjęcie baterii. Na xda też zgłaszają ten problem najprawdopodobniej spowodowany nowym kernelem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie właśnie w odstępie 10 minut miałem dwa takie przypadki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety i mi przytrafiła się dzisiaj taka sytuacja i pomogło tylko wyjęcie baterii.dziwna sprawa bo często rom swoją płynnością potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć by za jakiś czas kompletnie zdezorientować....przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać zanim zaczniemy użytkować swoje fony w pełnym szczęściu,heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gusiu

Narazie najbardziej stabilnym według mnie po kilku testach to Virtuous dostępny w Room Managerze.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem wcześniej zainstalowany rom virtuous na kernelu unity v4 i niestety tak samo zdarzały mu się zawieszki.na moim wcześniejszym fonie DHD sott od virtuous unity był bezkonkuręncyjny stąd uważam,że w niedługim czasie zaproponują na nasze sensation rozwiązania dające więcej satysfakcji użytkownikom a tymczasem zainstalowałem wersję 1.0.3 na stockowym kernelu [wartości domyślne procesora] jakoś niespecjalnie odczuwa sie spadku wydajności a już na pewno mniej się grzeje i jest stabilny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie z kolei tel chodzi ok na wersji 1.1.5 ale dziś zauważyłem że filmy te w 720p jakoś tak mniej płynnie śmigają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ladgim

Jest już wersja 1.1.8. Podobno usunięto wszystkie błędy występujące w 1.1.7. Spróbujemy i zobaczymy..........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi