Skocz do zawartości
KacpiPL

[ROM] Android Revolution HD 7.3 | ICS | High Quality & Performance | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

Wgralem tego 1.1.8 jak na razie problemów niema, ciekawe jak bateria, bo w 1.1.7 to tragedia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wgralem tego 1.1.8 jak na razie problemów niema, ciekawe jak bateria, bo w 1.1.7 to tragedia

będzie na pewno lepiej ze względu na zastosowany stockowy kernel,poza tym rom jest chyba najlepszy ze wszystkich dotychczasowych wersji:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie !

Koledzy, jest to moja pierwsza modyfikacja telefonu i po wgraniu softu z tematu drastycznie zaczęła mi znikać w oczach bateria.

Na noc jak jest całkowicie naładowany zostawiam, wstaję rano po tych 8 godzinach pozostaje 40-50%.

Wszystko powyłączane - wifi, bluetooth, telefon jest w trybie GSM, zasięg na full (co prawda w roamingu z Play na Plus`ie).

Na oryginalnym sofcie spadek baterii był o kilka procent.

Coś źle zrobione, coś jeszcze trzeba "dorobić" ?

Proszę o porady.

Pozdrawiam

Piotek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnie to bywało z baterią ale takiego cyrku nie miałem.proponuje z poziomu recowery przeprowadzić full wipe.dalwik i wipe batery.być może super wipe nie wyczyscil wszystkich danych w tym o baterii i pomimo zastosowania w romie autokalibracji baterii wskazania oraz użycie baterii może szaleć.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ladgim

Forum śpi? Na xda aż huczy od nowości. Przed wczoraj pojawił się ARHD v 2.1 a wczoraj wskoczyła v 3.0. Chodzi jak burza, stabilny i dobrze wyposażony. Na xda nie można było wczoraj przez moment pobierać bo serwery były przeładowane chętnymi. Recenzje entuzjastyczne. A u nas cicho, spokojnie, sennie..............

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Tak jak pisałem to jest moja pierwsza modyfikacja i na razie trochę w tym zielony jestem ;-).

Znalazłem dalwik i wipe battery ale nie za bardzo wiem jak zrobić full wipe :(...

Zrobiłem te 2, rozładowałem wczoraj baterię, przez noc naładowałem i od ok 2 godzin znikło mi 8%, zaczekam i zobaczę ale chyba trochę za szybko znika.

Do tego (czego nie napisałem w poprzednim poście) bardzo często restartuje się - pojawia się htc, ładowanie....

Czasami dosłownie co minutę jak coś robię w telefonie.

Chciałbym przy tym sofcie na razie zostać bo mi się podoba i mam nadzieję że uda mi się te błędy wyeliminować.

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem właśnie w trakcie testów najnowszego ARHD.w sumie bardzo dobry ale zauważyłem jedną dziwną sprawę związaną z ladowaniem baterii przy wyłączonym fonie,lampka kontrolna wyłącza się po sekundzie i nie wiadomo czy proces lądowania jest przerwany czy trwa nadal.jedno jest pewne,że aby uruchomić telefon zmuszony jestem do wyciągnięcia baterii,jakby się zawiesił...ktoś z kolegów doświadczył już tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie jakoś mniej płynnie przewija ekrany niż 2.1.0, zobaczymy jak będzie z baterią bo poprzednia wersja po wgraniu rekomendowanego radia mocno zjadała bat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Mam 3.0 od wczorajszego wieczoru, na razie bez zastrzeżeń. Z telefonu niewiele korzystałem - godzinka netu, kilka krótkich rozmów, po 15 godzinach mam 82% baterii. Wydaje mi się, że będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soshla

Wlasnie borykam sie z tym samym problemem. Nieatety u mnie jesli bateria padnie, to tylko ladowarka zewnetrzna lub wyciaganie i wkladanie baterii dopoki nie zalapie wlaczenie telefonu. Zadne wipe batery nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi