Skocz do zawartości
KacpiPL

[ROM] Android Revolution HD 7.3 | ICS | High Quality & Performance | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie borykam sie z tym samym problemem. Nieatety u mnie jesli bateria padnie, to tylko ladowarka zewnetrzna lub wyciaganie i wkladanie baterii dopoki nie zalapie wlaczenie telefonu. Zadne wipe batery nie pomaga.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

no to coś tu jest nie halo,testowałem najnowszy rom od grupy Virtuous dev,wcześniejszą edycję ARHD i obecną-na każdym problem z baterią ale ciekawostka,że przy włączonym fonie ładuje bez problemu:)j

testowałem również wczesniej rom od robocika na gingerze 2.3.4 i tam o dziwo wszystko jest oki.sam spróbuj:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio

Od kilku godzin z powodu przeciążenia serwerów nie mogę pobrać ROM,u. Jest jakieś inne miejsce skąd można go pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Od kilku godzin z powodu przeciążenia serwerów nie mogę pobrać ROM,u. Jest jakieś inne miejsce skąd można go pobrać?

stąd próbowałeś?

[ROM] Android Revolution HD 3.0.0 | High Quality & Performance | O/C | Legendary - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio

No i już jest na moim na telefonie, klikałem w zły link;) I to w sumie był jedyny problem jaki miałem z instalacją:-)

A jestem kompletnym laikiem, androida mam od dwóch tygodniu i jeszcze do końca nie wiem co tak naprawdę wgrywałem i po co.

Na pewno jest jeszcze płynniejsze przewijanie ekranów, a także płynniej chodzi przewijanie ikonek w menu, zasięg Wifi mam taki sam jak miałem czyli dosyć średni.

I to w sumie tyle, nie zauważyłem żadnych problemów, wczoraj o północy odłączyłem od ładowarki a teraz mam 100%, więc nie zjada baterii.

Podobno ten ROM podkręca procesor, jak można sprawdzić jakie ma obecnie taktowanie?

Wgrałem sobie jeszcze temat AmazingSenseBlackClock i jest git;-)

Ogólnie dla tych co jeszcze nie wgrywali sobie niczego na androida to nie jest takie straszne, wystarczy dokładnie czytać instrukcje i pójdzie jak o maśle.

Różnic widzę mało i czekam na takie, które bardziej zmienią wygląd interfejsu.

Co to jest za program superuser? Został wgrany razem z ROM'em i ogólnie wysypał mi się wczoraj HaxDefense i youtube po czym właśnie ten programik się włączał i coś robił. Nie za bardzo wiem o co chodzi.

E: Zapomniałem dodać, że nowy market nie działał, to znaczy pobrało mi może z 10 aplikacji, a potem pojawiało się, że mam za mało pamięci wewnętrznej telefonu, wgrałem stary i chodzi bez problemów.

Edytowane przez okonio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter
    Wlasnie borykam sie z tym samym problemem. Nieatety u mnie jesli bateria padnie, to tylko ladowarka zewnetrzna lub wyciaganie i wkladanie baterii dopoki nie zalapie wlaczenie telefonu. Zadne wipe batery nie pomaga.

Nie ma to nic wspolnego z romem, tylko zbugowanym recovery.

Wgraj specjalne dla Sensation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ma to nic wspolnego z romem, tylko zbugowanym recovery.

Wgraj specjalne dla Sensation.

no cóż,zdaje się,że to właściwa droga...do głowy by mi nie przyszło co może byc przyczyną takich wariacji,tym bardziej,że na jednym romie jest oki a na innym sie zawiesza...reasumując reflash recovery i po kłopocie:)

dzięki za sugestię Dexter,leci browar :D

---------- Post dołączono o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Co to jest za program superuser? Został wgrany razem z ROM'em i ogólnie wysypał mi się wczoraj HaxDefense i youtube po czym właśnie ten programik się włączał i coś robił. Nie za bardzo wiem o co chodzi.

to program,który pojawił sie po zrootowaniu fona.nadaje specjalne uprawnienia i umożliwia wykonywanie operacji na plikach systemowych.dosyć niebezpieczne narzędzie w łapkach osoby niezorientowanej w temacie.

Edytowane przez martel06
    edit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj mike1986,z ogromnym zainteresowaniem śledzimy rozwój softu na nasze htc sensation.trochę tu jeszcze ospale stąd częstym gościem jestem na xda:) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej mike, trudno żeby najlepszy ROM na Sensation nie był na android.com.pl :DDD

---------- Post dołączono o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Chłopaki ROM 2.1.0 radyjko 10.56.9035.00U_10.14.9035.01, telefon mocno się grzeje przy przeglądaniu neta, już chwile po odpaleniu np aplikacji xda i przeglądaniu forum jest mocno ciepły trochę powyżej przycisków ekranowych. Wydaje mi się ze bateria też leci mocno kilkanaście minut i potrafi zejść o 10-12%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam akhualnie wersję ARHD 3.0.0 i nic takiego się nie dzieje wiec ten rom z czystym sumieniem mogę polecić.tylko podstawa przed instalacją to super wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi