Skocz do zawartości
Adanox

Nowa Xperia Z się nie włącza

Rekomendowane odpowiedzi

Adanox

Witam. Wczoraj zakupiłem smartfon Sony Xperia Z. Wpierw zaczełem go ładować i chciałem rano go uruchomić. Rano dioda wciąż była koloru czerwonego, lecz kiedy próbowałem go uruchomić telefon nie odpowiadał. Po pewnym czasie podpiołem go do komputera i nagle telefon się włączył po czym ukazało sie logo Sony i telefon zgasł. Od tej pory telefon nie daje żadnych oznak życia, dioda się wogóle nie świeci. Proszę o pomoc.

Edytowane przez Adanox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R3D

przytrzymaj zasilanie i vol + tak dlugo az 3 razy zawibruje, jesli to nie zadziala to moze soft padl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adanox

Próbowałem, nie reaguje, niestety nie mam tez jak wgrac softu bo komputer nie polaczy sie z wyladowana Xperia... Telefon nie reaguje na ladowarke, nie pokazuje sie zadna dioda, a sprawdzalem ladowarke na innym telefonie i dzialala. Tak samo sprawdzalem inne ladowarki na tym telefonie i nic, zero reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

być może padło mobo oddaj do sony na gwarancję jeśli masz jak nie to spróbuj podłączyć do komputera z wciśniętym vol- jak dioda mrugnie  to powinno sie dać  wgrać soft 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adanox

Dobra, pytanie z innej beczki. Telefon sie nie laduje, co moze byc przyczyna ? Wyrwane gniazdo ? Czy moze bateria ? Dodam, ze jak telefon jeszcze byl troszeczke naladowany, to po wpieciu ladowarki do telefonu, swiecila sie czerwona dioda i byl kontakt z komputerem, teraz po rozladowaniu telefonu nic. Moze ktos mial podobny przypadek, jesli tak to prosze o jakies porady, sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to jest nowy telefon to nie myśl co jest nie tak tylko wysyłaj ma gwarancję..

Tapnięte z mojej Xperi Z :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R3D

a nie wkladales kiedys kabla na sile odwrotnie? jak tak to gniazdo do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi