Skocz do zawartości
Healer25

Wgrywanie XEO 4.4.2 Stock Rom na Oryginalnego Note 2 z Chin ale wersja EU Aliexpress HongKong 4.1.1 i FAIL

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrywanie XEO 4.4.2 Stock Rom na Oryginalnego Note 2 z Chin ale wersja EU Aliexpress HongKong 4.1.1 i FAIL

witam czesc od 3 dni probuje wgrac nowy rom czysty stock 4.4.2 z sammobile. mam juz plik 1.3gb na pulpicie i odina ale jak daje start to zaraz fail co mam zrobic zeby to wgrac

zrobilem vol+power i home i usunelem cache i tamto drugie

przez wifi nie moge bo jest informacja ze telefon byl modyfikowany i nie pobierze

knoxa nie ma nabitego

wersja modemu teraz jest napisane: N7100XXEMI6

wersja jądra: 3.0.31 - 343940

i co to oznacza stan urządzenia: zmodyfikowany?

post-386880-0-23938500-1439302749_thumb.jpg

post-386880-0-89484700-1439302830_thumb.jpg

Edytowane przez Healer25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj obym się mylił. Widziałem kiedyś podobny log z próby wgrywania STOCK'a do chińskiego klona..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co radzisz?

ja probuje znalesc rom 3 plikowy ale nie wiem gdzie. w temacie telefonow siedzie od 3 dni dopiero 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj, spróbuj. Pokaż screen z dostępnej pamięci w urządzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bcb5eabb92fec16a94e42b56696b2587.jpg

Wygląda ładnie. Gościu w jednym z komisów powiedział mi ze to note nie podoba. Nieorg jest bateria to bardzo możliwe i moj problem z plastikowa szybka aparatu co się już porysowala

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 11.08.2015 - 20:37]
    Tutaj masz więcej zdjęć o tym nocie

http://m.imgur.com/a/P5vEe

[Dodano: 11.08.2015 - 20:41]

72e5bd4518c103c8397c1886f0dc189b.jpg

Edytowane przez jeronimo
    wstawiony spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

Nie pisz w dwóch wątkach o tym samym, bo to nic nie zmieni.

Tak, wygląda ładnie. Przód raczej bez zastrzeżeń. Szkiełko aparatu, no cóż. Podróbka, jak wszystkie u nas na Allegro. Bateria nieoryginalna. Prawdopodobnie cały tył również.

To widać na pierwszych zdjęciach, które wrzuciłeś. Jednak miał to być jakiś chiński refurb, więc nie brałem tego pod uwagę. Błąd w Phone info dot. ekranu, już się rzucał w oczy, ale reszta jakoś się trzymała kupy. Natomiast tak jak napisał @@the_naturat_com, zrzut pamięci wali wszystko. Jest całkiem bez sensu.

Wszystko wskazuje na dość dobrze zrobioną podróbkę opakowaną w częściowo oryginalną obudowę. Nie mam pojęcia jak to zrobili. Sprawdź jeszcze działanie rysika, lecz tylko i wyłącznie w Samsungowych aplikacjach do pracy z rysikiem. Sprawdź reakcję wyłączonego ekranu na wyciągnięcie rysika. 

Możesz z ciekawości spróbować wrzucić dowolny oryginalny rom, albo nawet ten sam jaki masz z Hong Kongu. Ale to raczej i tak nie przejdzie. 

Może ktoś się spotkał już z takim przypadkiem, bo przecież nie jesteś jedynym, który kupował tam Note. Próbuj poszukać na XDA. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki ze odpisales

tyl bardzo latwo sie rysuje. juz jest lekko matowy w 3 miejscach a uzywany ostroznie telefon. biurko i kieszen

Natomiast tak jak napisał @the_naturat_com, zrzut pamięci wali wszystko. Jest całkiem bez sensu.

@up co masz na mysli wali wszystko? ze zdjecie pamieci potwierdza oryginalnosc czy wrecz jest niezgodne z oryginalnymi modelami

przy wylaczonym ekranie gdy wyjme rysik ekran sie wlacza jest wibracja i snote otwiera. rysik dziala dobrze. ma te funkcje ktore ogladalem na reviewach na youtube

no wlasnie rom probuje wgrac i mi failled wyskakuje. teraz sciagam 3 plikowy 4.4.2. zdam relacje dzis w nocy.

jutro rano nagram film na youtube w HD jak wuyglada i dziala ten telefon i jak wyglada ostrzezenie przed download modem bo po chinsku ostrzezenia

ja chce go na 4.4.2 bo mi ttutaj gps nie lapie fixa a jak zlapie to na chwile i gubi znowu albo niedokladnie jest bardzo. a mi potrzebny jest gps. kupilem go za 600zl i jestem bardzo zadwoolony bo serie note chcialem na 3 nie mialem kasy dlatego z chin/ pozdraiwam.

[Dodano: 12.08.2015 - 00:40]
    Chce jeszcze powiedzieć ze mi otg nie dziala bo jak podłączam to nie wykrywa pendrive a jak już to za którymś razem pendrive zamruga i na pasku się pojawi ze jest ale za sekundę znika i znów rozlaczony mimo że podpięty. Ale to może być wina kabla co bo chiński za 2zl

[Dodano: 12.08.2015 - 00:51]
    I jeszcze dość ważny problem czasami mi ten telefon nie jest odczytywany w odinie mimo zmieniania portów w trybie download. Cyrki w ch*j. Dopiero po resecie fona. A często wyskakuje ze nie udało się zainstalować sterów bo win 7. Ale właśnie ze je mam wgrane za każdym razem jak podpinam to pobiera i 50% failed 

5866657b3b92ec58289d192b7203825e.jpg

b2d7714a43a92aaea8ec8feb9642ebee.jpg

e9d0167ea32b9aa481d052f67e452134.jpg

[Dodano: 12.08.2015 - 01:07]

9306d4d1c116ee9e7b919d7eb15e87f7.jpg

6acda588fb2b2e048e00590ddbde4f65.jpg

b85364443249efc1abed07310e6483a0.jpg

ba47e0d03125bc1c5921e2d372042ed7.jpg

Edytowane przez Healer25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

post-25965-0-48882500-1439361499_thumb.png

Note 2 ma 16 GB pamięci i mniej więcej powinno to wyglądać j/w.

Nie wiem o co chodzi z Twoim telefonem i nie chcę Cię niepotrzebnie wprowadzać w błąd. Część danych jakie podajesz świadczy o nieprawidłowym działaniu -  specyfikacji a większość o oryginalności. Masz zainstalowaną aplikację Notes S i czy poprawnie działa z rysikiem?

Jednak myślę, że tak. Myślę, że jest to oryginalny Note w częściowo nieoryginalnej obudowie, z problemami z pamięcią. 

Jeżeli przywrócenie do ustawień fabrycznych, wipe itp nic nie daje i w dalszym ciągu nie będziesz mógł wrzucić nowego romu, to moje pomysły się kończą. pomysłowość Chińczyków jest nieograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kirek50

Niektóre telefony z Chin są oryginal;nie rootowane, stąd może być komunikat o modyfikacji ROM-u. Zainstaluj RootCheker i sprawdź - być może masz taki egzemplarz. Jeżeli tak, to przy Twoich kłopotach najprościej będzie sprawdzić, przy pomocy jakiej aplikacji był zrobiony root, zrobić unroot, przy pomocy Kies zaflashować najnowszy ROM i ewentualnie zrobić ponowny root - o ile jest Ci potrzebny. Tak zdalnie tyle mogę poradzić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bef9c6acd56230aca6c7f850d077961c.jpg

Edytowane przez jeronimo
    wstawiony spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi