Skocz do zawartości
denwerek

P8 Łączenie kontaktów (Facebook)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni jestem posiadaczem wspomnianego w temacie telefonu. Wszystko ładnie i pięknie tylko mam mały problem z kontaktami. W starym HTC mogłem połączyć kontakt z telefonu z kontaktem z Facebooka mimo tego, że nazwa była inna, dzięki temu automatycznie ładowało mi zdjęcia profilowe do książki tel.. Niestety w P8 nie znalazłem takiej opcji. Scala jedynie kontakty o takiej samej nazwie a nie widzi mi się zmienianie nazw kontaktów w telefonie na format facebooka (czyli zazwyczaj "imię i nazwisko"). Czy jest jakiś sposób albo aplikacja pozwalająca scalić te kontakty?

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Dodanie prefiksu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wartox

Spróbuj aplikacji SyncME ze sklepu Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbowałem i pomogła tylko częściowo. Jest możliwość wskazania profilu FB dla poszczególnych kontaktów, zimportowania zdjęć, danych itd z FB do danego kontaktu ale niestety nie ma możliwości scalenia kontaktów i nadal mam w książce telefonicznej osobno dany kontakt i osobno profil na FB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do pytania. Cholernie to irytujące... na każdym telefonie zawsze problemy z kontaktami ... problem nie dotyczy tylko FB ale również mam kopie z Google i SIM... fajnie, że jest Inteligentne scalanie ale przydało by się tez zwykłe ręczne (jakby na siłę tel musiał być SMART) :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi