Skocz do zawartości
Matnis

Jak uruchomic wideorozmowy ? Nie widze nigdzie takiej opcji

Rekomendowane odpowiedzi

Matnis

Hej jeżeli temat był to sory szukałem i nie znalazłem. Kupiłem s6 edge i nie mam wideo rozmów szukałem w instrukcji nic nie ma na ten temat na prin skrinach innych użytkowników widziałem że są wideo rozmowy bo była kamerka(ja w tym miejscu mam sms). Mam ten telefon z niemieckiego chyba z niemieckiego vodafona tak wyszło z programu Phone info android 5.1.1. Wiecie coś na ten temat, może w menu idzie włączyć wideo rozmowy, czy czeka mnie zmiana oprogramowania. Jak wejdę w połączenia - więcej - ustawienia - ukryj moje wideo nic nie było to dałem swoje zdjęcie ale to nic nie daje. Dziś sprawdzałem jak ktoś do mnie dzwoni to wideo rozmowa działa, ale ja nie moge wykonać połączenia bo nie mam takiej ikonki. Czy wy u siebie macie ikonkę kamery.

Edytowane przez Matnis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak wejdziesz w kontakty naciśniesz na kontakt to nie masz wyboru ? u mnie jest (słuchawka, kamera, wiadomość) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matnis

no właśnie tego nie mam ani jak wybieram numer ani w kontaktach

post-162539-0-29242500-1439384673_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarmk

Przywrócić "ustawienia fabryczne" i wszystko wróci do normy.. bo w tym miejscu na screenie powinna być opcja video.

Tapnięte z G920F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musisz zrobić wipe. albo czy na pewno to oryginał ? dodaj zrzut z samsung phone info 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matnis

kurde mam nadzieje że to oryginał

post-162539-0-88815700-1439386414_thumb.png   post-162539-0-88864100-1439386443_thumb.png

mam nadzieje że dałem odpowiednie zrzuty

zastanawia mnie czy to nie jakaś wersja na niemcy że nie ma wideo rozmowy

Edytowane przez Matnis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu wszystko wydaje się OK. spróbuj wipe zrobić tylko pierw SMART SWITCH zrób sobie kopie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matnis

Wydaje mi się że to oryginał jak go kupiłem był oryginalnie zapakowany jak go uruchomiłem była aplikacja która kazała mi klikać odcisk palca. W galaxy apps pisze o giftach dają darmowego np. magisto i co najważniejsze po połączeniu z wifi pojawiła się aktualizacja do 5.1.1. Co śmieszne wydaje mi się że ikonki z kamerą nie było od początku nawet przed aktualizacją do 5.1.1 spróbuje zrobić tego wipa tylko nie wiem jak, muszę poczytać i napisze. Wszędzie gdzie miałem w nocie 3 ikonkę wideo rozmowy to tu mam ikonkę wiadomości

post-162539-0-16871600-1439406711_thumb.png

Edytowane przez Fenek
Dodano spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarmk

ustawienia - kopia zapasowa i zerowanie - ustawienia fabryczne

Przed tym zabiegiem utwórz sobie kopie kontaktów, notatek, itp.. ważnych dla Ciebie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matnis

Myślę że to mi operator zablokował opcje wideo rozmowy na filmach na youtbce znalazłem coś takiego

post-162539-0-91255300-1439408970_thumb.png 

to jeszcze inny dialer i jest skrót do poczty głosowej a nie ma tam kamery u mnie znów jest skrót do sms może to przez sieć jest narzucone co ma być na dialerze co myślicie o tym. Na innych filmach widziałem takie dialery jak mój. Zrobię ustawienia fabryczne ale jak to nic nie da macie jakieś inne pomysły. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi