Skocz do zawartości
Matnis

Jak uruchomic wideorozmowy ? Nie widze nigdzie takiej opcji

Rekomendowane odpowiedzi

No to go przeflashuj w odinie na XEO i po problemie. Sprawdzisz czy będzie opcja wideorozmów. Zawsze możesz wrócić do oryginalnego oprogramowania. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matnis

Niestety powrót do ustawień fabrycznych nie pomógł. W związku z tym pozostaje mi jak napisał Damian flashowanie w odinie, ale nie ważne że mam androida 5.1.1 bo niby nie da rady flaszować? Tak pisze na forum chyba ze źle to rozumiem.

Edytowane przez Matnis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

da rade :P 

jedynie nie da rady wrócić do 5.0.2 ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnij polski XEO i przeflashuj tylko pamiętaj żeby ściagnąć 5.1.1 bo tak jak wyżej kolega napisał, nie da się wrócić do 5.0.2
Jak coś, to pisz w temacie poświęconym debrandowaniu konkretnego modelu lub na GG. Mam dzisiaj całe popołudnie wolne. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matnis

Zrobiłem z kolegą bo sam się bałem i ikonka kamerki się pojawiła. Kolega powiedział że może jest inny kod regionu i temu nie było ikonki kamery. 

Edytowane przez Damian
Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

galaxy s 6 brak ikony do wideo połączeń antek 6 może ktoś pomoże prostym językiem jak to zrobić sieć tmobile.

Edytowane przez Fenek
Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

kupiłem niedawno S6 Edge i nie mam opcji video rozmów. Czytając forum dowiedziałem się o czymś takim jak kody regionu itd. Sprawdziłem swój CSC i mam OMN czyli region Włochy. Czy jest możliwość uruchomienia wideorozmów z tym kodem lub zmianę kodu regionu bez rootowania telefonu? Kiedyś zrootowałem S3 i od tego czasu zaczęły się poważne problemy więc wolałbym sam tego nie robić,

z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@Smoczy Wojownik zmiana kodu regionu nie wymaga rootowania, jest to możliwe z uzyciem programu odin i wgrania softu xeo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi