Skocz do zawartości
DesirePL

Zapadająca się koperta w zegarku

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Mam następujący problem z moim SW2. Zapada mi się koperta w zegarku po prawej stronie co uniemożliwia w pewnym sensie wciskanie przycisku zablokowania/odblokowania ekranu. Stało to się samo nic z zegarkiem nie było majstrowane,nie pływał jeszcze itd.

Został wysłany na gwarancję ale oczywiście już po okresie gwarancyjnym i zostałem z tym problemem sam ;D

Zamieszczam zdjęcie w którym widać w jakim miejscu to występuje.

post-86411-0-63644000-1439451616_thumb.jpg

Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić ? Co zrobić aby się nie zapadało?? EW gdzie mogli by to za dobre pieniądze naprawić?? 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sama koperta jest wyjmowalna. 
nie ręcze za ten pomysł ale możesz popchnąć- otworzyć i sam na nowo skleić. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok spoko tylko jak ją podniosę to nic nie urwę ?? I w jaki sposób to podnieść ?? Bo to dosyć dziwne ale raz wpadnie ta koperta tak że przycisk chodzi baaardzo ciężko a raz się podniesie do normalnego stanu i jest ok... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

ogolnie byla to wada fabryczna tego modelu, tak jak i odklejajacy sie ekran. Sony uznawalo reklamacje - oczywiscie w czasie gwarancji :/

Tu masz film jak wyjac zegarek - nalezy tylko pamietac o otwarciu zaslepki, potem wystrczy go po prostu skleic:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok dzięki wielkie mam jeszcze pytanko wiecie może czym to skleić jaki klei czy coś?:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie jak środek wypadał z koperty (nie do końca na szczęście) to wymienili mi sikor na nowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi