Skocz do zawartości
snaperr

Aktualizacja andka

Rekomendowane odpowiedzi

snaperr

Witam kiedys zanim jeszcze wyszla oficialna wersja androida 5.0.2 wgrywalem wersje prerooted. Teraz wyszla oficialna 5.1 i chcialem wgrac oficialna 5.1 z rootem ale nie wiem jak sie do tego zabrac. Da rade przez recovery jakos czy musze z uzyciem pc? Pomozecie mi to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jak masz wgrane recovery możesz tabletem pobrać wersję prerooted i ją zainstalować. Procedura jest taka sama jak poprzednio: robisz wipy i instalujesz rom.

Edytowane przez mat3j861

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snaperr

A co mam zrobic by wgrac czysty 5.1.1 poniewaz zaraz musze oddac tablet na serwis i chcialem skasowac roota i recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywasz flashtoolem czysty soft. Jeżeli odblokowywałeś bootloader, to nawet po jego zablokowaniu serwis będzie o tym wiedział:) Jeżeli bootloader nie był ruszany, wgranie czystego softu załatwia sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snaperr

Ok a masz jakis link do czystego softa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu znajdziesz wszystko co będzie ci potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snaperr

No niestety nie dziala poniewaz jak podpinam tablet to pisze ze mam wlacyc tryb debugging ktory jest wlaczony i nke idzie flashowanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bardzo pamiętam, a tablet jest w tej chwili w serwisie. Wchodzisz w ustawienia, informacje o tablecie, klikasz 7 razy numer kompilacji (pojawi ci się komunikat że jesteś już programistą), dalej klikasz wstecz i w ustawieniach prawie na samym dole pojawią ci się opcje dla programistów, wchodzisz w nie i klikasz debugowanie USB. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snaperr

To to mam zaznaczone ale nic to nie daje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy możesz dać screena z tego komunikatu o debugging? W którym momencie i gdzie ci wyskakuje? Z tego co pamiętam to flashtool nie wymaga trybu debugowania do wgrania romu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi