Skocz do zawartości
kulitom

T-mobile oszukuje przy przedłużaniu umowy przez telefon

Rekomendowane odpowiedzi

85 zł albo 95? Cóż to za oferta od dawna nie ma takich cen są 80,90,100 kod promocji jakiś masz? Po za tym błędy systemu to akurat problem każdej sieci ważne żeby uznawali reklamację i żeby faktury były prawidłowe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazywa się to T2 z nielimitowanym internetem. Nie mam żadnego kodu promocji, ale ogarnęli się ładnie i zdołali zrobić polecenie zapłaty na prawidłową kwotę, czyli 84,94 zł. Zobaczymy za miesiąc, czy nie trzeba będzie znowu interweniować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Baronik

Dzwiwna oferta ja takiej nie kojarzę ale powinno być dobrze już jak nie to napisz do dedykowanego konsultanta email masz na tablicy na fb pod niektórymi postami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zobaczymy do kolejnej faktury, jak ją poprawnie wygenerują to i poprawnie pobiorą poleceniem zapłaty. Jak nie, to trzeba będzie pisać reklamację. A na FB nie mam konta, więc kontakty albo mailowe albo telefoniczne. Wierzę, że się ogarną, i w przeciwieństwie do Play, nie trzeba się będzie z nimi męczyć pół roku, żeby doszli jak wprowadzić zmiany w systemie, aby wszystko było w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi