Skocz do zawartości
seerax

Folia na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

beety

Mam arca od paru tygodni. Zarysował mi się prawie natychmiast, a dbam o niego ponad miarę .. Byłam w kilku punktach sprzedaży, z pytaniami ..w końcu to ponoć szkło mineralne ??! Nikt nie udzielił mi odpowiedzi,bo nie umiał, Pan w jednym ze stoisk łypał na mnie bardzo podejrzliwie i z dużym niedowierzaniem, jakbym coś złego robiła z telefonem ..stwierdził ,że reklamacja będzie odrzucona. Prześledziłam fora, stąd dopiero dowiedziałam się ,że jest folia na xperii (faktycznie widać dodatkową warstwę). Podważyłam delikatnie palcem (paznokciem) na rogu i odeszła (była mleczna plamka w tym miejscu, gdyż już się nie chciała przykleić). Dzisiaj pociągnęłam lekko i odkleiła się cała folia bez najmniejszego problemu ! Pod nią jest krystalicznie czysty ekran bez najmniejszej ryski !! Folia najzwyklejsza ,sztywna, zostawiłam na pamiątkę i dla porównania z innymi , choć nie wiem czy będę chciała coś przyklejać na taki piękny ekran ..:):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kulitom

:D niestety- nie wiedziałem. Doczytałem dopiero parę dni temu i po bacznym przyjrzeniu się ekranowi ją zauważyłem. Myślałem, że wszyscy piszą o tej ledwo przywierającej folii która zawsze jest na każdym telefonie ;)

Tak więc teraz mam dwie folie, sony-ericsson'owską i Screen Protector. Ciekawe, czy znacząco to zmienia kolory i reakcję na dotyk.

Telefon mam zabezpieczony aż do granic absurdu.

Ale mam jedno pytanie- czy jest jakaś folia na obiektyw od aparatu?

Edytowane przez dzwiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GAViii

Trzeba by szukać w kategorii fotografia, ja wyciąłem sobie kółeczko z folii na ekran i nie widzę jakiejś znaczącej różnicy w jakości. Pisałem już gdzieś wcześniej o tym chyba. Ogólnie kółeczko nie może wykraczać poza obiektyw bo założenie klapki ją zdeformuje

SwypTalk XArc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hokoru

Folia Inviesieble Shield jest bardzo dobra i warta swej ceny. Jednakże bardzo dobrą alternatywą jest Secure it! Markowa folia SonyEricsson Xperia Arc S (2278571940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Jakościowo prawie to samo co ZAGG (wydaje się nieco inna w dotyku, lecz w żaden sposób nie wpływa to na obsługe ekranu), cena zaś atrakcyjniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hokoru

Miałeś rację co do folii Secure it. Naprawdę świetna. Idealnie dopasowana i bardzo łatwa w montażu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natomiast ja nie polecam Secureit, kupiłem na allegro. Nie szło tego przylepić jak i bąbelków wyciągnąć. Zwykła Screen Guard za 10 zł. Kupiona zaraz po osiągnięciu punktu wrzenia z poprzedniczką, dała radę i efekt, a zawartość o niebo lepsza (profesjonalne montowanie). Super palec jeździ i nawet 10 krotnie lepiej przylega. Nie zawsze z cena idzie jakość. Obraz wygląda tez lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnim

post-87296-14255706078691_thumb.jpg, przepłacacie za te folie:p, otrzymałem w piatek zestaw dwóch folii za całe 8,88zł juz z przesyłką. Aplikacja banalnie prosta, idealnie docięta. Wyglada tak jakby jej nie było. Zreszta sami ocencie ;)

FOLIA NEO V XPERIA X8 X10 MINI Pro X12 ARC S Hazel (2315297650) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam kupuje zawsze jakas docieta w cenie do 10zl np. bluestar i nigdy nie mialem problemow na zadnym telefonie a juz na kilku folie przyklejalem (na swoim i nie swoim telefonie) i nigdy problemow nie mialem z tania fola a zapewniala dobra ochrone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi