Skocz do zawartości
Liipski

Autoobracanie ekranu nie działa w aplikacjach.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy udało Ci się Lipski dojść do ładu co się stało z telefonem? Mam samsunga S III Neo i właśnie od dziś też nie działa mi autoobracanie ekranu. Zrobiłam hard restart ale nic to nie dało. Ściągnęłam również elixir 2  ale szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co w nim chodzi, ale jak włączyłam akcelerometr to odchylenie było jedynie (nawet nie wiem jak to opisać, jeśli byłaby to tarcza zegara to od 5 do 8 godziny). Chciałam jeszcze dodać, że rotation menager także pobrałam i na razie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też na razie daję radę tylko z użyciem rotation managera, wkrótce udam się do serwisu. Na razie mam wrażenie, że nic nie pomoże, ponieważ jest to usterka raczej techniczna. (Upadł mi telefon). Jeżeli tobie nie upadł, nie stało się z nim nic technicznego, to pewnie usterka oprogramowania.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn upadł mi z tydzień temu, ale do wczoraj wszystko działało więc nie wiem, czy to jest wina tego upadku. Napisz mi proszę, czy uwzględnią Ci to na gwarancji, czy będziesz musiał płacić bo widocznie też będę musiała udać się do serwisu:(  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Liipski i jak Twoja sytuacja? Oddałeś telefon do serwisu? U mnie jest ten sam problem, ale wystąpił on nieoczekiwanie. Po prostu coś mi się aktualizowało w tle (chyba nowy Lizak 5.1.1 o którym czytałem, że nie zawsze działa funkcja obracania ekranu; z pewnością nie aplikacja), i rano patrzę... i nie działa. Ściągnąłem sobie zarówno poziomice jak i kulkę- nie działa oś Y czyli właśnie odpowiedzialna za obrót telefonu (pion<-->poziom). Udaję się do autoryzowanego serwisu LG w celu naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zamiast od razu ruszać z widłami po prostu wgraj na czysto 6.0.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irek20

Dołączę się do sprawy.
    Mnie autoobracanie działa, ale nie we wszystkich aplikacjach, na yt działa, na zdjeciach aparacie działa, ale na ekranie głównym - nie działa (na początku działało) - strzelam w ciemno, że to celowo przy aktualizacjach andka wprowadzili, czy mi raz działa to obracanie a raz nie ?  :megusta: 

+ idzie wrócić do starego menu przesuwanego prawo/lewo a nie z góry do dołu ? - denerwuje mnie to strasznie. 

edit:
    jak wejdę w opcje, przekręce, to się obróci, ale na ekranie głównym obracanie nie działa tak samo jak w menu z aplikacjami - to norma ?

Edytowane przez irek20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

To jest kwestia launchera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@irek20
    Tak ma launcher google now. Akurat w becie jest już możliwość obracania ekranu głównego. Co do przewijania kartami -> polecam Nova albo Apex

Edytowane przez TorGal17
    Usunąłem fragment dot. usuniętego posta ;)
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to w becie jest możliwość obracania ekranu? Ja mam normalny google launcher, żaden beta i tam także jest możliwość obrotu ekranu głównego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jaką masz wersję aplikacji Google

2. Wrzuć screena gdzie to można włączyć, bo nie mogę znaleźc

3. Nie wymuszasz tego jakąś aplikacją?

edit

nieważne, zaktualizowałem gappsy i już jest :)

Edytowane przez Lawstorant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi