Skocz do zawartości
shogo23

Strasznie przesterowany dzwiek przy nagrywaniu filmow

Rekomendowane odpowiedzi

shogo23

Witam

Mam problem z nagrywaniem dzwieku. Podczas nagrywania w full hd przy glosniejszej rozmowie sgs2 rejestruje bardzo przesterowany dzwiek, czy u was tez tak jest? Zainstalowalem poprawke do aparatu ze strony samsunga, teraz fotki jak i fimy wygladaja tak jakby nalozyl na nie filtr zmiekczajacy. Fajnie byloby to wlaczac i wylaczac a tu czy to przy zdjeciach czy przy kreceniu filmow jest tak samo a jest to irytujace. Macie na to jakis patent??

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

podepnę się do tego tematu...

mój problem z aparatem polega na tym, że zdjęcia są bardzo mocno przesycone, tzn. kolory są dużo bardziej intensywne niż w rzeczywistości. Porównałem działanie systemowej aplikacji z np. programem Vignette i tam jest już lepiej. Czy spotkaliście się z takim problemem u siebie? Czy jest jakiś sposób na zmijszenie nasycenia w systemowej aplikacji? W opcjach nie ma.

Drugi problem, to różowa poświata na środku zdjęcia. Widać ją wyraźnie gdy fotografuję białe tło. Nie jest to zły balans bieli - biel na obrzeżach zdjęcia jest dobra, tylko na środku obrazu jest "różowo". Problem nie występuje zawsze i zależy od warunków oświetlenia. Co gorsze, problem występuje również w programie Vignette. Zastanawiam się zatem, czy jest to sprzętowa przypadłość mojego aparatu, czy też powszechny problem w SGII? Czy możecie sprawdzić, jak wyglądają zdjęcia białej powierzchni?

dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MixPL
    Witam,

podepnę się do tego tematu...

mój problem z aparatem polega na tym, że zdjęcia są bardzo mocno przesycone, tzn. kolory są dużo bardziej intensywne niż w rzeczywistości.

Drugi problem, to różowa poświata na środku zdjęcia. Widać ją wyraźnie gdy fotografuję białe tło. Nie jest to zły balans bieli - biel na obrzeżach zdjęcia jest dobra, tylko na środku obrazu jest "różowo". Problem nie występuje zawsze i zależy od warunków oświetlenia. dziękuję i pozdrawiam

Co do przesycenia zdjęć nic mi na ten temat nie wiadomo, natomiast o tej różowej poświacie było dość głośno na naszym forum i na XDA, całkiem sporo ludzi to ma. A aktualizacja aparatu z Samsung Apps nie pomaga ? (jej nazwa to S2 Camera firmware update - czy coś podobnego )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz XXKG5 to jest już chyba wbity ten up.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi