Skocz do zawartości
Sziqu

aplikacja "Muzyka" od LG - jak utworzyc okladke dla kazdego utworu w albumie

Rekomendowane odpowiedzi

Sziqu

Witam, mam taki drobny problem z aplikacją "muzyka" w moim lg g2 mini na androidzie 5.0.2. Otóż, mam sporo piosenek które nie mają wspólnego albumu, aby zebrać je wszystkie do kupy, otagowałem je w programie "MP3Tag" jako album o nazwie "single". I tutaj mam dwa problemy. Po pierwsze utworzyło mi się chyba z 10 albumów o nazwie "single", w jednym jest 5 utwórow, a w pozostałych po jednym, nie mam pojęcia od czego to zależy. Drugi problem jest taki, że aplikacja wyświetla jedną okładkę dla wszystkich utworów w danym albumie. Da się jakoś zrobić, żeby każdy utwór miał własną okładkę? Odrazu uprzedzam, że tworzenie osobnych albumów dla każdego singla, aby wyświetlała się ta okładka to nie jest dla mnie rozwiązanie. Proszę o pomoc.

Edytowane przez dszymek
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam okładki można zapisać w Aimp3, potem w odtwarzaczu działaja bez zadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sziqu

Pierwszy problem rozwiązałem. Okazało się, że te pojedyńcze albumy o nazwie "single" z jednym utworem tworzyły się bo miały uzupełnione okienko "album artysta" natomiast te które nie miały tam nic wpisane wrzucało do jednego albumu. Drugi problem wciąż nierozwiązany. Rada z Aimpem nie pomogła bo okładki w plikach zdają się być zapisane poprawnie, problemem jest raczej odtwarzacz w telefonie, bo na komputerze, w progamie windows media player wszystko działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale przecież G2 mini ma możliwość sortowania po folderach.

Po kliknieciu na "muzyka" w lewym górnym rogu ekranu sa "3 poziome kreski". Po ich kliknięciu masz wybór (fonoteka,ulubione,listy odtwarzania, Foldery).

Edytowane przez On31szukaMiłej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi