Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Karcok

Ten sposób u mnie nie działał, ale w końcu udało się ;)

Pogrzebałem jeszcze w tym dziale z czystej ciekawości, w temacie debranding i natrafiłem na ten temat: http://forum.android.com.pl/topic/254691-huawei-p8-lite-debranding/

Serdeczne dzięki temu panu !!! Tobie również Piterosss, za podesłanie tematu, dzięki Wielkie działa mi i hula elegancko :) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zainstalowałem sobie androida 6.0 i potem chciałem wrócić do 5.0

na soft b313 wgrałem b300 a potem b200 i po tym zabiegu telefon stanoł na logo huawei 

włącza sie zawibruje pojawi sie logo i się wyłączy i tak w kółko

moge jedynie wejść w tryb fastboot

pomocy prosze !!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mardy2

Nie chcę martwić, ale po 2 tygodniach walki odesłałem telefon do serwisu i wrócił z wymienioną płytą główną...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a płaciłeś za naprawe czy wymienili w ramach gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
    P8 Lite po wgraniu przez TWRP aktualizacji nie wstaje. telefon nie jest wykrywany przez komputer, jakiekolwiek próby uruchomienia powodują sygnalizowanie diodą powiadomień: czerwona zielona zielona, czerwona zielona zielona, czerwona zielona zielona.  Czy możliwe jest uruchomienie w warunkach domowych czy tylko serwis ?

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekc00
    Połączyłem wątki. Tutaj jest wątek zbiorczy na takie przypadki. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mcaris

Witam czy jest ratunek na odratowanie telefonu ??? Do tej pory maiłem bete 5.1.1 postanowiłem wrócić do 5.0 i zainstalowałem takie coś  Europe_Rollback_ALE-L21C432B524  teraz tel wisi na napisie android tzn restuje sie jest najpierw logo huawei  nastepnie ten napis android wisi wisi i znowu reset czy można to odratować jeśli tak to w jaki sposób dodam że bootloader odblokowany jeśli był taki tem. to poproszę o przeniesienie. W dodatku jestem na wyj. i nie mam telefonu masakra 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zainstalowałem takie coś Europe_Rollback_ALE-L21C432B524

Przecież wyraźnie jest napisane, że to rollback z wersji B524 a Ty takiej nie miałeś więc po co ją instalowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przecież wyraźnie jest napisane, że to rollback z wersji B524 a Ty takiej nie miałeś więc po co ją instalowałeś?
    Ja nią przywróciłem z B188.

@@mcaris z tego co pamiętam musisz wrzucić cały soft (nie aktualizacje) na karte pamięci do dload, przy uruchamianiu wejść w recovery i automatycznie powinien Ci się instalować ten system. Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale powinno działać. Jeśli jednak nie pyknie warto spróbować tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj miałem dokładnie to samo :D 

1. Podłącz fona do kompa

2. fastboot włącz na fonie.

3. Wgraj przez ADB B052. (Ja musiałem dwa razy instalować bo coś nie pykło).

Miałeś TWRP ?

Jeśli tak to wgraj je jeszcze raz, uruchom na fonie i zobacz czy czasem w mount nie masz odzanczone "System".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mcaris

Soft przy instalacji z recovery zatrzymuje się na 14% i failed nie ważne jaki wrzucę tzn. standardowy a jak np. aktualizacja  która waży ok 300 mb idzie bez problemu. Czy winna może być karta pamięci?

jednak udało sie problem był z odpaleniem fastboot-a na fonie a potem to już z poradnika soft B052 i odrazu pojawiła się aktualizacja do 170  :) Dzieki za pomoc

Edytowane przez mcaris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi