Skocz do zawartości
Marcin

TAURUS Aluminum Case Cover

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

Znalazłem coś takiego SAMSUNG GALAXY S2 I9100 TAURUS Aluminum Case Cover BK - $39.50 : Tough Racing ::, to bring you the BEST!!!

Czy ktoś z was miał z tym do czynienia?

Na ebay jest tego trochę i chciał bym to kupić ale czy ktoś może coś o tym powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WYglada fajnie ale drogie strasznie... Po za tym jeszcze bardziej powiekszy telefon...

Zobacz moze sobie tutaj:

i9100 - DealExtreme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vasago

Pisalem juz w innym temacie, ze na iP4 byl podobny bumper. Tiger Design Blade. I pomijajac to, ze wygladal znacznie lepiej, wiec prawie wszystkim sie podobal, recenzenci nie bardzo byli w stanie znalezc jakas inna jego zalete.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin

Kupione. Jak przyjdzie to wstawię fotki

---------- Post dołączono o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

[Q] Taurus Aluminium Bumper case - Page 6 - xda-developers tutaj jest trochę fotek

---------- Post dołączono o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

dokładnie kupiłem to: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270778897177&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:PL:1123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
papux

Powiem tak. Wielki pancerz który nie chroni nic oprócz krawędzi telefonu.

Wolę już kupi taniznę plastikową ale mam ochronę tylnego panelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin
Powiem tak. Wielki pancerz który nie chroni nic oprócz krawędzi telefonu.

Wolę już kupi taniznę plastikową ale mam ochronę tylnego panelu.

Tak, masz rację ale nie do końca. Bo jak położysz go na powierzchnię płaską to telefon nie ma z nią styczności więc tak naprawdę chroni tylną część. Po za tym ja kupiłem to pod innym względem. Zamówiłem sobie baterię 3500mAh z dodatkową klapką bo bateria jest o wiele większa od oryginału i ona wejdzie mi w ten pokrowiec.

Dla mnie cena jest w miarę. Wolę kupić to niż oryginalny HOST USB czy przewód HDMI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj macie filmik z w/w panelem [ame=http://www.youtube.com/watch?v=62g82SBOT8s&feature=relmfu]‪Taurus Aluminium Case for Samsung Galaxy S 2 review‬‏ - YouTube[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin

widziałem. Na xda jest kilka i na YT też. Plus zdjęcia. Jeden minus jak na razie wyłapany prze ze mnie po zdjęciach na XDA to brak otworu na redukcję szumów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gio

wiem że gusta i tak dalej... ale te śruby są po prostu obleśne:-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi