Skocz do zawartości
hanus

Co do problemu z wyskakującą klawiaturą i wifi errorem

Rekomendowane odpowiedzi

hanus

Jak w temacie problem najprawdopodobniej jest rozwiązany jednak niech sprawdzi to więcej ludzi i się wypowie. Na oficjalnym forum samsunga GIO jeden z użytkowników pozbył się tego problemu jeśli jest ktoś zainteresowany niech przeczyta ten temat od tego miejsca Telefon żyje własnym życiem. do końca.

Trzeba to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon mam ponad tydzień i niemam z nim żadnego z wyżej pisanych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viewty

Zapraszamy, gdyż potrzebujemy więcej osób, potwierdzających TSB IC i czy występują u nich problemy.

Swypnięte z Gio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TSP IC u mnie jest 2 i błedy jak najbardziej...ale juz aktualizuje według metody tam podanej i zobaczymy...

PS. wgrałem Odinem wersje KPK 2.3.3 (XEN)(ma polskiego SWYPEa) bo Kiesem nie dało rady zaktualizować z KPE...zmieniłem TSP IC na 9 i błedy jak ręką odjął !!!! przynajmniej przez 12h gdzie wczesniej wystarczyło ze włączyłem transmisje danych i juz wariował...zobaczymy dalej ;)

TSP Phone Firmware version: 03

TSP IC firmware version: 09

HW version: 01

PS2. 24h minęły i dalej żadnego błędu...

Edytowane przez Perla86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gucek

Witajcie właśnie zapodałem nowy room do mojego Gio, z 2.3.3 KPE (nie mogłem zrobić update) przesiadłem się na 2.3.3 KPK i tu również brak możliwości, poszedłem krok dalej i zapodałem 2.3.4 i tu sprawdzam i proszę od razu jest

TSP Phone: 03

TSP IC: 9

HW: 1

mam nadzieję że pomogłem troszkę, o roomie nic narazie nie powiem muszę Go ogarnąć troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LocDog

U mnie TSP IC 2, Phone 03 i jest problem z wifi error oraz restartem telefonu. Ale nie chcę się bawić na razie w aktualizację, czekam na oficjalny 2.3 od Play. Mam nadzieję że wtedy problemy zostaną usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie wczoraj wyskoczylem ten wifi error i wystarczylo wyłączyć i włączyć tel spowrotem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LocDog

Tak tylko trzeba to czasem robić kilka razy dziennie. A jednak on nie uruchamia się w 3 sekundy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hanus

Jesli wyskakuje wifierror to mozna wstukać kod *#*#526#*#* To pomaga z wifi errorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja telefon mam od środy (3 sierpnia) i dopiero dziś pojawił się problem z wifi. przez te 5 dni korzstałem bardzo intensywnie z sieci (market, gry itp) i nic się nie działo.

po wpisaniu kodu działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi