Skocz do zawartości
janusz1809

Warto kupić Z3+?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad wymianą mojego leciwgo już samsunga S3, czy warto go wymienić na Z3+? Czy może czekać na Z5? Jak myślicie?

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dan_ns

Zależy pod jakim zględem patrzeć.

Jeśli chodzi o jakość i wygląd, to warto. Jest bardzo szybki i ma niesamowity wyświetlacz! No i jest chyba najcieńszym telefonem na rynku.

Jedyny minus to wsparcie. Podobno nie posiada jeszcze andka 5.1, ale mogę się mylić. Zalecam - prawdź to...

Ja też myślałem o zmianie z Z3 Dual na Z3+ i również borykam się z problemem wsparcia.

Piszę, że jest 5.1 a te matoły jeszcze na serwer nie wrzuciły... Bo po prostu siedzą nad nim.

Z3 Dual został olany przez Sony i sprawdź Z3+ zanim Ciebie ten sam problem nie spotka. To jest kwestia wsparcia. Poza tym

Spisują się znakomicie!

Edytowane przez dan_ns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RafalUS

Poprawiony aparat,jeszcze ladniejszy, mniejsza bateria, i problem z przegrzaniem wolałbym poczekać na z5 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dan_ns

Ale przegrzewanie mieli poprawić. Nowa wersja systemu, którą mieli zaraz po tym problemie poprawić rozwiązuje ten problem...

Nie wiem czy obudowa nie została wzmocniona. Z metalu niby miała być... No i zero zaślepek, a wodoszczelność nadal została zachowana.

Jeśli nie przywiązujesz uwagi do oprogramowania / wsparcia, to nie masz się co zastanawiać tylko go sobie nabyć. Sam wyświetlacz pokazuje powalającą jakość obrazu, która dosłownie zauroczy Cię...! On i te kształty są naprawdę niesamowicie zgrabne i cienkie

Edytowane przez dan_ns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk991

Telefon super ale snapdragon 810 to straszny bubel. Z przegrzewaniem nie zrobią nic, poza obniżeniem taktowania rdzeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi. W tym roku to jakas patologia z tymi telefonami, nie ma nic fajnego. W Z3+ ten procesor to masakra. Znowu w S6 bateria. Wziołbym sobie Z3 ale nie mają w ofercie. 

Chyba sie jeszcze pomęcze z S3.

A w Z5 jaki będzie procesor?

Edytowane przez janusz1809

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@janusz1809

A co jest nie tak z tym procesorem? Bo problemy z grzaniem już nie występuja, są takie jak w S6 czy innych modelach np z S801

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No bo tak straszą że sie przegrzewa, że spadek wydajności, że tylko można zrobić kilka fotek i aparat sie wyłącza z przegrzania. Prawda to? A jaka jest najnowsza wersja androida na Z3+, i gdzie mozna to sprawdzać na bieżąco? Bo niestety nie jestem obeznany w temacie sony. 

Edytowane przez janusz1809

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@janusz1809  kup sobie na wolnym rynku z3 dual sim - najlepsza opcja biorąc pod uwagę cenę oraz fakt, że z3+ zaraz będzie mieć następcę..

Z3+ nie ma w PL dual sim.

Jeśli chcesz od operatora to weź co mają, sprzedaj i kup z3 DS na wolnym rynku:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Abi
    A w Z5 jaki będzie procesor?

2 września będziemy wiedzieć oficjalnie. Nieoficjalnie plotki głoszą, że Snapdragon 810. Snapdragon 82X nie występuje jeszcze w sprzedaży.

Nie mam Z3+ ale mam telefon ze Snapdragonem 810 (M9) i zupełnie nie rozumiem tych 'szeptanych' opinii na temat przegrzewania się Snapa 810... Nawet jeśli jest daleko idące obniżanie taktowania zegara procesora to co z tego? Jeszcze nie widziałem, by jakaś gra choć na chwilę straciła przez to płynność. A grywam w Asphalt 8, Real Racing 3, NOVA 3 i inne dość wymagające gry. M9 grzeje się podobnie do Z3 i tyle. W codziennym użyciu nie mam kompletnie żadnych problemów ze Snapdragonem 810.

Mało tego, czekam na Z5, by go nabyć i nie przejmuję się czy będzie miał Snapdragona 810 czy nie, bo sądzę, że nie ma się czego obawiać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi