Skocz do zawartości
janusz1809

Warto kupić Z3+?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za wskazówki.

Jednak zaczekam na Z5 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@janusz1809

Dobry wybór. Gdyż premiera już nie długo a nawet gdy ci się nie spodoba to Z3+ stanieje i możesz kupić ją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponadto z5 jako pierwszy soniak będzie mieć wbudowany czytnik linii papilarnych w przycisk power i co za tym idzie będzie on podłużny a nie okrągły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kris555777

Zobaczymy jak będzie działał bo jeżeli tak jak w S5 to za taki podziękuję. Mam nadzieję że Sony stanie na wysokości zadania i będzie co najmniej tak dobrze jak jest w produktach marki Apple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dan_ns

Z5 podobno ma być prawdziwą dawką emocji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy posiada ktoś teraz ten telefon? Jak jest z tym prockiem dalej się tak grzeje? Da się grać w gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam. Po graniu 10 min w Real Racing 3 sprawdzałem w cpu-z temperaturę, wynosiła 61 stopni.

Da się grać (w końcu nie po to dajesz 3k za telefon i nie możesz na nim grać  :splash: ). Ogółem nie czuć różnicy między Z3 i Z3+ (wcześniej miałem do czynienia z Z3), grzeje się tak samo i wydajnością też są takie same w codziennym użytkowaniu jak i grach. 

Ogółem polecam telefon, ale ktoś kto się przesiada z Z3 to różnicy przesiadce nie odczuje względem działania, tyle, że Z3+ jakoś lepiej leży w mi dłoni i nie trzeba targać się z zaślepką, gdy chcesz ładować fona.

Edytowane przez Escapee
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat rr3 nie należy do gier które b mocno rozgrzewają procka, takie angry birds 2 nagrzewa do 65 stopni a można by pomyśleć że nie wymagająca gra. Niestety niezależnie od gry układ CPU jest zaprzegany do pracy niemalże na 100 % a w wymagających grach to obciążony jest na full, często dochodzi do trotllingu i spada wydajność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dakry

Cześć,

odgrzebuje temat, ponieważ stoję przed zakupem Z3 lub Z3+, obecnie są w tej samej cenie. Mam pytanie najlepiej do użytkowników tego smartfona. Jak to jest z tym przegrzewaniem się? Chodzi mi konkretnie o robienie zdjęć, filmów mało co kręce i krótkie. Ile zdjęć można natrzaskać w normalnym trybie zanim aparat się wyłączy a ile w trybie AUTO? Często gram w gry, czy przy graniu też wyświetla komunikat o przegrzewaniu się? Czy Sony poprawił coś jeśli chodzi o przegrzewanie się w Androidzie 6.0 ? Generalnie nastawiłem się na Z3, ale Z3+ w tej samej cenie ma 32GB pamięci i odkryte złącze USB, ale ma też powszechne znane problemy z SD810. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi