Skocz do zawartości
Meehaoo

Widget pogodowy z G4 - mozna go pobrac na G2?

Rekomendowane odpowiedzi

LG G4 moim zdaniem ma rewelacyjne funkcje w launcherze takie jak skroty do lg health, czy widget pogodowy, ktory tekstowo podaje komunikaty np. O zabraniu parasola gdyz pogoda ma sie zmienic i inne ciekawe komunikaty. Jest to mozliwe aby na stockowym romie 5.0.2 w g2 posiadac takowy launcher albo chociaz widget?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Na stocku nie zainstalowałem tego zipa. Mam smartnotice.zip jesli chodzi o funkcje smart to sa one dostepne tak jak i smart notice w romie CloudyG2 3.3 którego powinieneś zainstalować jesli chcesz te wszystkie bajery. Cloudy po prostu posiada port UX 4.0 z LG G4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dokladnie chodzi mi tylko i wylacznie o smart notice, jesli to by bylo mozliwe to w jezyku polskim. Da radę to zainstalowac bez wgrywania custom romu? Czy tylko instalacja Cloudy G2 3.3 umozliwi mi dostep do tego widgetu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Zainstaluj i sprawdź tylko przed instalacją wykonaj backup systemu w razie jakichkolwiek komplikacji.

Jest on jako widget.

Link

https://drive.google.com/file/d/0B9fvIsdYCuBdMUpGbGMxWGdZbkE/view?usp=docslist_api

Edytowane przez Danielf85
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, myślałem, że da rade to zainstalować zwyczajnie z *.apk :)

TWRP na LP instaluje się tak samo jak na poprzednich wersjach systemu?

Przeszukiwałem forum ale posty dotyczące instalacji customow i TWRP są starsze niż data wydania lizaka, przez co obawiam się, że telefon mógłbym uwalić.

Czy wystarczy, że ściągnę kdz z KK, zdowngrade-uje przez LG Support Tool i dopiero na 4.4 wgram TWRP i wtedy dopiero zainstaluje CloudyG2 3.3 albo ten widget?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Na lizaku root z tematu w dziale romy i modyfikacje. Twrp czyli autorec z Googleplay i juz mozesz instalować np ClodyG2 3.3 na nim masz już w standardzie smart notice do wyboru podczas instalacji. W temacie z modami od G4 doczytalem że wyrzuca smart notice w stocku. Moj plik jest z fixem ale raczej nikt go nie instalowal na stocka dlatego radzę zainstalowac rom.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Najlepsze rozwiązanie to instalacja romu cloudy, na xda jest zip do pogody ale na to szkoda czasu.

post-88986-1439913951,0386_thumb.png

Wysłane z LG G2 + SwiftKey

Edytowane przez bartekc00
    Tagi spoiler obowiązkowo do zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem temat z xda, że niby G4 i faktycznie, ale pogoda jest z G3 ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noo to smart notice wydaje mi sie, ze ma okrojone funkcje.. Nie przypomina sam w sobie o nadchodzacych wydarzeniach, tudziez przypomnieniach z kalendarza... Ale moze wyjdzie jakis update(albo mam cos zle skonfigurowane). Ja zmienilem caly rom glownie dla tego widgetu ale póki co nie żałuję ;). Trochę drenuje baterie bo trzyma mi okolo 6godzin mieszanego cyklu ale robię sporo fotek i lubie miec ekran rozjasniony na przynajmniej 70%. Widget sam w sobie moim zdaniem wyglada fenomenalnie, jednak moglby podawac wiecej komunikatow tekstowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem temat z xda, że niby G4 i faktycznie, ale pogoda jest z G3 ;/

A linka byś podesłał do wątku z którego pobrałeś ten thems

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi