Skocz do zawartości
Arczibald1298

Najlepszy kernel/kernel+rom dla baterii w G2?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem że jestem dość wymagającym użytkownikiem telefonu i często to wybudzam cały czas net w tle itd. I mam wrażenie że bateria znika w oczach... Założyłem ten temat dla siebie i innych z tym problemem żeby ktoś kto ma długo G2 i bawi się romami i kernelami pomógł dobrać najlepszy rom, kernel i jego ustawienia żeby telefon wytrzymał jak najdłużej ;) oczywiście nie piszemy tu o rzeczach oczywistych jak jasność ekranu czy wyłączanie synchronizacji bo to raczej każdy wie ;) Więc co polecacie? ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda od niedawna( tydzień) mam g2kę, ale już po tak krótkim czasie, mogę powiedzieć, że RessurectionRemix na androida 5.1.1 z RenderKernelem dobrze sobie radzą. Z włączonym wifi dobija do 6,5h na włączonym ekranie z jasnością 25%-50%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Polecam stock JB albo KK, bez żadnych kombinacji, wgrywania jakichś amatorskich "kastomów", w których szwankuje podstawowa funkcjonalność, "tuningowanych" kerneli, które nic nie dają, oprócz niestabilności, itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda od niedawna( tydzień) mam g2kę, ale już po tak krótkim czasie, mogę powiedzieć, że RessurectionRemix na androida 5.1.1 z RenderKernelem dobrze sobie radzą. Z włączonym wifi dobija do 6,5h na włączonym ekranie z jasnością 25%-50%

A ile sota miałeś na stocku? :)

Polecam stock JB albo KK, bez żadnych kombinacji, wgrywania jakichś amatorskich "kastomów", w których szwankuje podstawowa funkcjonalność, "tuningowanych" kerneli, które nic nie dają, oprócz niestabilności, itd.

Tak wiesz ale chciałbym mieć najnowszy możliwy system poza tym luncher z LG poniżej 5.0 jest paskudny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Ja jestem zadowolony z cloudy 3.3. Stock ma za dużo śmieci moim zdaniem

Wysłane z LG G2 + SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Może jakieś info jak z baterią w porównaniu do stocka? Ja słyszałem że jest gorzej

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Czy ja wiem. Moim zdanie tak samo albo jest taka niewielka różnica że jej nie zauważyłem. Na pewno nie wrócę do stock-u

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Ja chyba czegoś nie kumam, koledze nie podoba się launcher, to wymieni cały ROM? I to na taki, w którym nie działa to i owo, zamiast mieć dobry i stabilny ROM, w którym wszystko działa i zmienić sobie launcher na jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Źle to opisalem po prostu tamtego nie lubię a ten nowy lolipopa mi się podoba a poza tym chce mieć jak najnowszy system ... Nie lubię grzebać w systemie i ogólnie go modyfikować poza tym wszystkie stare paskudne apki zostaną

[Dodano: 18.08.2015 - 20:11]

I mi na lolku wszystko działa bdb i jest stabilny tylko kwestia baterii ;)

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy poprzedniego posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Ja chyba czegoś nie kumam, koledze nie podoba się launcher, to wymieni cały ROM? I to na taki, w którym nie działa to i owo, zamiast mieć dobry i stabilny ROM, w którym wszystko działa i zmienić sobie launcher na jakiś inny?

Jak nie działa to i owo pepe miałeś może ten rom? U mnie wszystko działa, nigdy nie miałem problemów z cloudy, do tego wygląd z g4 ale najważniejsze jest to że rom waży 1,30 gb a oficjalny 1,80 gb. Nie ma żadnych zbędnych programów od LG ani od Google.

Edytowane przez Eric

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi