Skocz do zawartości
korpus99

Niestety, aplikacja interfejs zostala zatrzymana.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dzisiaj mam problem z telefonem, a raczej androidem - Huawei.

Komunikat, który się pojawia "Niestety, aplikacja interfejs została zatrzymana."

Mimo naciskania OK i tak się wyświetla i tak ciągle. 

Po przywracaniu ustawień fabrycznych występują także błędy "Niestety, aplikacja <nazwa> została zatrzymana".

Dużo czytałem o tym w internecie ale nic nie pomaga :( Telefon jest mi pilnie potrzebny.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Korpus99

PS: Jestem w tym ciemny, więc prosze o pomocne linki lub szczegolowa instrukcje.

Edytowane przez korpus99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

Jaki to jest model smartfonu? ⊙_⊙_⊙

NAPISANEZ3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłeś coś ostatnio z plikami systemowymi? No np. używasz custom rom, usuwałeś appki systemowe, instalowałeś xposed, rootowałeś go czy coś? Wydaje mi się, że jedynym rozwiązaniem jest wgranie od nowa Androida. Sam miałem kiedyś takie problemy w SGS 2 a problemem było to, że autor ROMu źle skompilował roma przez co wywalało i zamykało co chwile appki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Model nic do tego nie ma (nie mam pudelka, a nie znam), a @@PaffcioPL nic nie było robione działał, wziąłem go żeby włączyć FB i wyskoczyło takie coś i nic, no już jakoś się tym interesuje ale format nie pomógł i to mnie zdziwiło. Nigdy nic nie robiłem z androidem, telefon mam od roku i ciągle bez przywracania ustawień. A teraz górny pasek powiadomień zginął i ten błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus
    Model nic do tego nie ma

Ma bardzo wiele, jeśli chcesz uzyskać specjalistyczną pomoc. Ten dział jest działem ogólnym.

W przypadku reinstalacji softu wchodzisz już w specjalistyczny dla danej marki oraz modelu, dlatego proszę o podanie tych danych.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ szukałem tego pudełka i jest, model - huawei ascend y530

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

Teraz jeżeli chcesz dokładnie wiedzieć jak wgrać soft popatrz na forum do działu Ascend Y530 ⊙_⊙_⊙

NAPISANEZ3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba jestem ciemny, nie mogę znaleźć tego softu, podeśle ktoś link z instrukcją jak wgrać ? To będzie mój pierwszy raz  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazwyczaj takie rzeczy szuka się na angielskich forach, bo opis jest zazwyczaj bardzo dokładny jak na XDA. Troszke Ci opisze, bo angielski jest tam wymagany a nie każdy go ogarnia.

Wchodzisz na tą stronkę, z listy wybierasz 7. Rooting wybierasz czy masz kompa (desktop) lub czy wolisz to przez telefon np aplikacją lub w Recovery (CWM). Na początek zainteresuj się Towelroot, ta appka rootuje telefon wykorzystując luke w systemie która pozwoli osiągnąć uprawnienia super użytkownika (wygoogluj sobie i kliknij pierwszy link). Nie zawsze działa, dlatego lepiej wgrać root przez kompa używając np Kingroot. Na YouTube masz dużo poradników, bo to dobrze znany program. Musisz w telefonie zaznaczyć debugowanie usb, zainstalować sterowniki dla telefonu i sprawdzić czy wszystko działa. Możesz do tego wykorzystać ADB które jest w SDK Android wpisując w wierszu poleceń "adb get-state". Później tylko jakieś Recovery i wgranie roma. Poczytaj troszke na tej stronce, ogarniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi