Skocz do zawartości
Repo

Przejściówka na Jack 3.5

Rekomendowane odpowiedzi

faka
    Ludzie masakra nie ma juz tanszej przejsciowki do Magika. Ta przejsciowka co kosztowala 4 zł to teraz 49 zł kosztuje na zal :/ Znalazl ktos tansza ??

Moim zdaniem Twój post to ... reklama.

o 09:40 się pienisz, a za osiem minut reklamujesz produkt o 95% tańszy.

Reklamujesz to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem na tej aukcji 11 marca, poszedł przelew w tym dniu. Do tej pory nic nie dostałem. Pisałem maila czy w ogóle została wysłana i zero odezwu, także ostrożnie z tą aukcją....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto przy zakupie dokupić kropelkę, bo plastik potrafi się rozpołowić na dwie równe części :)

Ludzie masakra nie ma juz tanszej przejsciowki do Magika. Ta przejsciowka co kosztowala 4 zł to teraz 49 zł kosztuje na zal :/ Znalazl ktos tansza ??

EDIT: dobra znalazlem ;P, jakby ktos szukal to to jest najtansza http://allegro.pl/item955976853_ad14_adapter_przejsciowka_zestw_sluch_htc_mda_spv.html

plus przesyłka....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warto przy zakupie dokupić kropelkę, bo plastik potrafi się rozpołowić na dwie równe części

ja dałem chyba z 15zł i nic się z tym nie dzieje :P

choć nie mam zamiaru jakoś specjalnie tego rozpoławiać heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem ostatnio te przejścióweczke dla swojego Magic'a (a także kilka innych rzeczy), niestety do tej pory brak jakiegokolwiek kontaktu. Całe szczęście że wybrałem przesyłkę za pobraniem, jak będzie wałek to przynajmniej nic nie stracę (a co gorsza, zamówiłem te przedmioty a dopiero później sprawdziłem komenty - idiota ze mnie, nigdy tak nie robię).

BTW/ witam wszystkich, jestem posiadaczem HTC Magic od jakichś 2 tygodni ale dopiero teraz postanowiłem sie zarejestrować :)

Heh, właśnie przysłali mejla że wysyłają za pobraniem, ciekawe ile będę musiał czekać.

Edytowane przez BBerryAndroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zamówiłem ostatnio te przejścióweczke dla swojego Magic'a (a także kilka innych rzeczy), niestety do tej pory brak jakiegokolwiek kontaktu. Całe szczęście że wybrałem przesyłkę za pobraniem, jak będzie wałek to przynajmniej nic nie stracę (a co gorsza, zamówiłem te przedmioty a dopiero później sprawdziłem komenty - idiota ze mnie, nigdy tak nie robię).

BTW/ witam wszystkich, jestem posiadaczem HTC Magic od jakichś 2 tygodni ale dopiero teraz postanowiłem sie zarejestrować :)

Heh, właśnie przysłali mejla że wysyłają za pobraniem, ciekawe ile będę musiał czekać.

Ja na swoje paczki z czaina czekam okolo 10dni :cool:

Tylko przejściówka ma jedną wadę. Po użytkowaniu przez okrągłe 3 miesiące, plastik podzielił się na dwie równe części przy stykach :DDD trzeba było użyć kropelki :krzeslem:

Więc warto za wczasy dokleić styki :oczami:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Równo po 2 tygodniach dostałem dzisiaj swoją. Wysłana wczoraj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yasiex

mi sie oddzielił plastik przu wtyku extusb i go na chama skleilem pasma klejaca. wyglada paskudnie ale jest solidne, te tanie przejsciowki sie szytko rozwalaja..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zepsułem drugą parę słuchawek w moim HTC, przytrzasnąłem kabel drzwiami w samochodzie, bo się spieszyłem...

Kupiłbym taką przejściówkę, ale słuchawki na jacka z reguły nie mają mica. Znalazłem przejściówkę za 20zł z micem i ~1,5m kabla + ~2metry w moich sennhaizerach202. Musiałbym się w to owijać, w zimie nie ma problemu schowam do kieszeni bocznej, ale teraz, gdy robi się ciepło, to gdzie?

Poczekam na wypłatę i kupię słuchawki na bluetooth do słuchania muzyki włącznie. Często wyjeżdżam to przejściówka (2zł) na prostego jacka też się przyda, sen202 włoży się do bagażu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do paczka werszcie doszła. Od razu widać że to chińska podjebka :D Zobaczymy jak sie bedzie sprawować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi