Skocz do zawartości
yatztor

Zużycie baterii w Waszych Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Smogg

Telefon "dla babci", MyPhone 1050 simply potrafi wytrzymać i miesiąc bez ładowania (sprawdzone).

Jednak bardziej od patrzenia na nieznikającą baterię lubię mieć frajdę z użytkowania telefonu ;) Od kiedy kupiłem HD2 naturalnym stało się dla mnie podłączanie telefonu każdego wieczoru do ładowarki... i Sensation też tego nie zmienił (choć czasami widzę, że mógłby wytrzymać dwa dni, to wolę mieć "zapas energii" na każdy dzień, bo w zasadzie nigdy się nie wie ile danego dnia będzie się korzystało z telefonu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie oczekuje od telefonu ze bedzie trzymal tydzien ale tez wole miec komfort ze wychodzac z domu nie bede musial martwic sie czy mi wytrzyma do powrotu,albo ograniczac sie z kozystaniem zeby starczylo baterii,zobaczymy na ile dluzej starczy oryginalna bateria od evo. nie bawie się w żadne podróby bo nie wiadomo jak by byla zachwalana to i tak zawsze bubel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na pewno ta z Evo wydłuży czas do paru godzin takiego "se" używania. I tak może do 30minut dłużej, ciągłej pracy ale nie dłużej. Wg mnie zawsze to plus mieć te 200mh więcej niż mniej. Przymierzam się do tej 1900 z xda :D Jak kupie to dam znać jak działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Od kilku dni bawię się XE i aż do dzisiaj bateria ledwo co starczała mi od rana do wieczora. Wiadomo że na początku sprzęt się katuje:) Dziś miałem napięty grafik przez cały dzień i mój nowy nabytek służył mi tylko i wyłącznie jako telefon. Wykonałem kilka rozmów, napisałem kilka smsów i mogę zdać relacje. Od 9 do 23:52 mam 93%. Tak więc nie jest źle:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie po zmianie baterii na wiekszą (evo 3D) i wgrałem soft stockowy XE 1.73 najnowszy telefon smiga bardzo płynnie i w koncu trzyma bateria dobrze , przed wczoraj kolo godziny 23 miałem 88% teraz kiedy piszę mam jeszcze 43% , wczoraj telefon był używany do kilku rozmów,sms troche netu i aktualizacji przes siec kom, z 20 min grania w angry birds, zabawa aparatem z 30 min podobnie słuchanie muzyki, przy małym użytkowaniu spokojnie 3 dni da rade, na poprzednim romie revolutionary HD tel trzymał około 30h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakas masakra dzieje sie z moim Sensation... Mam go od trzech tygodni i na poczatku bylem zachwycony, bo wytrzymywał bez problemu 1,5 dnia i spisywal sie duzo lepiej niz moj Desire HD. Ale od kilkunastu dni jest coraz gorzej: teraz po 30 minutach pracy wyświetlacza i 5h30min od odłączenia od ładowarki mam 62% i spada z kazda minutą praktycznie... Zużycie wygląda tak:

wyświetlacz 59%

wifi 15%

komórka w trybie gotowości 12%

telefon nieaktywny 10%

mapy 4%

Co można zrobić? Jakiś reset pomaga? Downgrade androida? Mam zwyczajnego androida z normalnymi aktualizacjami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glory

Livegfx u mnie to samo i z tego co zdążyłem zauważyć stało się to po ostatniej oficjalnej aktualizacji od HTC. Nie wiem myślę juz o jakims innym Roomie ale co czytam to tez są problemy z bateriami. Co byście polecali na dzień dzisiejszy, na jakim roomie najdłużej trzyma bateria ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli tak jak myslalem... Jak cofnąć się do fabrycznego softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    parki8

Mam pytanie:

Czy ktoś może sprawdzał baterie 1730mAh która jest dostępna do kupna przez oficjalną stronę htc w dziale z akcesoriami do sensation? Wydaje mnie się że to jest bateria z wersji xe, jak tak to czy ktoś ma jakieś porównanie mniej więcej ile bym zyskał czasu pracy jakbym ją zakupił, moim celem jest 2 dni tak jak to miałem w desire. W tej chwili bateria trzyma mi przy sporadycznym używaniu 24h max , nie korzystam z 3g tylko WiFi, jasność auto i wyłączone synchronizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli potrzebujesz oryginalną baterię to warto tą z XE lub Evo 3D - ta druga chyba ciut mniejsza, ale nie pamiętam. Jeśli wolisz większą to poleca się Mugeny. Linki znajdziesz w odpowiednim dziale. 2 dni myśle, że bedzie Ci działać, jeśli nie bedziesz zbyt dużo grał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi