Skocz do zawartości
jakamins

X10 i multitouch - jak to w końcu jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, naczytałem się ze x10 wraz z aktualizacja andka miała dostać MT. I tu moje pytanie co z tym MT jest czy nie, czy to tylko dual touch?A no i jak się to sprawdza w grach? Będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie mi tej kwestii bo od tego zależy wymiana x8 na x10.

Napisane z X8Black dzięki Swype+Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatecznie, pomimo tych wszystkich zapewnień ze strony lokalnych oddziałów SE, multitouch nie został zaimplementowany. Nie zmienia to jednak faktu że z dual touch też da się w miarę komfortowo korzystać. Obsługuje on maks dwa punkty dotyku, czyli tyle, z ilu korzysta 99 procent użytkowników. W grach sprawdza się on dobrze, acz potrafi czasem odmówić posłuszeństwa i nie przechwycić naszego dotyku. Nie wiem czy w pierniku uległo to zmianie. Jeszcze nie testowałem.

Wysłano z X10 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DearD

Mnie najbardziej irytuje sprzężenie jakie występuje, a najbardziej zauważalne jest to w grze np. Glow Hockey, nie wiem czy w pierniku zostało to poprawione... Oby!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zapytań jeszcze czy wszystkie x10 obsługują dual touche, czy jest tak jak w x8 ze jest to zależne na jaki panel się trafiło synaptic czy cypres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie działa beznadziejnie, są filmiki w necie, możesz poszukać, po przekroczeniu środka osi X albo Y dowolnym palcem(przy trzymaniu 2 palców) dzieją się dziwne rzeczy(odsyłam do filmów), grać się nie da w nic co wymaga dualtoucha... no chyba ze jesteś masochistą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę ze chyba jednak zostanę przy x8 bo skoro z grania nici to nie widzę większego sensu dokładać tylko do 4cali i aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie da się grać ?

Daj przykład...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 palce czyta ale jakaś lipa jest gdy juz trzymamy jeden palec np. wskazujacy lewej reki na czyms i mamy przytrzymac drugi reki prawej. mam taką gre co jak guitar ghero z ty mze na ekranie pojawiaja sie przyciski ktore rtzeba w odpowiednim czasie naciskac w rytm muzyki i pozniej sa ze trzeba jeden trzymac i naciskac drugi to tak się nie da ;\ nie mowie i poziomie hard gdzie 2 palce rady nie dają. Na arcu z MT przeszedlem do polowy harda na 5 palcy razem z obu rąk ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem grać w różne gierki mające po lewej "joystick" a po prawej przyciski "fire". Nie działa jednocześnie. Musze naciskać każdy klawisz oddzielnie, co jest beznadziejną opcją, gdyż czasem po prostu trzeba w tym samym momencie poruszać się na przykład strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi