Skocz do zawartości
grzybas00

Czy warto kupić d802 z wysyłką zza granicy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Są to telefony ODNAWIANE, czyli wyczyszczone i włożone w nową obudowe. NIe jest on w żadnym wypadku nowy. Gwarancje świadczy pan heniu z tej aukcji i u szwagra sobie naprawia co oznacza, że gwarancji nie masz. 

Telefon oczywiście powinien działać, ale jak się okaże, że coś jest nietak to zaczynają się schody.

Inna sprawa, że jak już chcesz kupić tego fona z chin to nie kupuj u tego cześka na allegro tylko sam sobie go zamów. Oni doliczają sobie 60-150 zł za to, że zamówią to z tej samej strony i podadzą Twój adres do wysyłki i tyle.

http://www.aliexpress.com/item/LG-G2-Original-Phone-LG-G2-F320-D800-D802-LS980-VS980-Qual-core-Cell-Phone-13MP/32262441875.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-LG-G2-F320-D802-16-32GBUnlocked-Smart-Mobile-Phone-Quad-Core-Android-OS-13MP-5/1784844991.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-LG-G2-F320-D802-Unlocked-Mobile-Phone-Quad-Core-Android-4-2-13MP-5-2/1705659785.html

Całe 3 oferty są od popularnych dostawców, ale jak coś poczytaj sobie komentarze na dole to będziesz miał pewnośc jak wygląda ewentualne dochodzenie zwrotów itp., jeśli coś poszło nietak.

Cena 700 zł. 

Albo zrób to co ja, czyli olej 32Gb i kup od kogoś używany 16gb z paragonem/fv23 na gwarancji z polskiej dystrybucji. Ja trafiłem za 750 zł w idealnym stanie jeszcze z foliami fabrycznymi cały.

Edytowane przez Stworzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

Średnio 2-3 razy w tygodniu ludzie przychodzą z płaczem że zamówili telefon na allegro a przyszedł im z Chin i coś tam w nim nie działa. Ogarnijcie się i zacznijcie czytać forum zamiast robić z niego śmietnik!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziomuś nie nie byłem pewien, dlatego nie kupowałem i wolałem sie pierw spytać na forum bardziej obeznanych ludzi. Tak czytałem ale myślałem, że to dotyczy tylko modeli koreańskich a nie d802. Weź zaparz sobie meliske albo przywal wiadro bo ci zyła pęknie... Temat do zamknięcia. 5!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

Jakbyś czytał trzy razy w tygodniu takie same śmieci to byś reagował tak samo jak ja.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi