Skocz do zawartości
marek9619

Huawei y 530 nie włącza się,nie wchodzi w recovery - fastboot&rescue mode.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam telefon podany w temacie ,po włączeniu ukazuje się biały ekran z androidem i napisem fastboot&rescue mode

Please connect usb cable to your computer and open hisuite

More information:http://zh.ui.vmall.com/emotiondownload.php?mod=restore    i na samym dole zielony napis phone locked

Próbowałem kombinacji klawiszy ale za każdym razem to samo,pobrałem hisuite ale nie wyszukuje telefonu, bo musi być włączone debugowanie usb.Da się to naprawic?

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Uzupełnienie tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do pytania, mam tak samo proszę pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Victrim

Przybliżcie mi proszę po czym to się stało? 
    Próbowaliście coś wgrywać? A może źle przycisk nacisnęliście jakiś? Ogółem nie spotkałem się z takim problemem, ale jeśli chcecie mogę popytać na innym forum lub wy się dowiecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przybliżcie mi proszę po czym to się stało? 

Próbowaliście coś wgrywać? A może źle przycisk nacisnęliście jakiś? Ogółem nie spotkałem się z takim problemem, ale jeśli chcecie mogę popytać na innym forum lub wy się dowiecie.

Próbowałam założyć silikonowe etui na tył tel. i mimo, że klawiatura była zablokowana ( mama mówiła, że powinnam całkowicie wyłączyć tel. bo coś mogłam przydusić) tak się stało, ale przyszedł tata z pracy i wszystko naprawił :) Ja bardzo się wystraszyłam tym androidem bo ani wyłączyć ani nic, bo to był nowy prezent pod choinkę.

przez kilka godz. leżał  z wyjętą baterią( mama wyciągnęła no bo nic nie szło z nim zrobić), potem tata przyszedł z pracy, wyciągnął jeszcze karte sim, poskładał i powiedział żebym naładowała go i śmiał się z nas, że my takie panikary.

Ale bardzo dziękuję, że chciał Pan pomóc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odłożyłem od tego czasu telefon i go nie używałem,teraz chciałem go włączyć i zero reakcji,ładowałem i nic,włożyłem baterię  z innego y 530 i nadal nic.Po podłączeniu do komputera jakieś sterowniki się instalują więc komp wyszukuje.Kiedy włożyłem baterię spowrotem do tego sprawnego, po włączeniu na dole jest napis tryb awaryjny.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@VictrimWitam w telefonie nie ma zasięgu,jest tylko na chwile po włączeniu później ginie.Zmieniałem taśmę z gniazdem sim i nadal to samo.Wgrywałem również softy,też to nic nie dało.Jaki wgrać soft jeśli aktualnie mam B188?B189 próbowałem wgrać i wyskakuje błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi